Komodo Eco Terrain - podłoże naturalne dla żółwi 10l Zobacz większe

Komodo Eco Terrain - podłoże naturalne dla żółwi 10l

AQ_8656

Nowy produkt

Eco Terrain marki komodo to podłoże oparte na bazie gleby, torfu i piasku stworzone z myślą o naturalnej hodowli wszystkich żółwi z suchych środowisk. Podłoże jest całkowicie bezpieczne dla zwierząt i nie stwarza zagrożenia w przypadku połknięcia. Wspiera naturalne zachowywanie się zwierząt i pochłania brzydkie zapachy.

Więcej szczegółów

36,98 zł z VAT

 • Wykonane w 100% z naturalnej gleby, przyjazne dla środowiska i trwałe podłoże jest wolne od pyłu zanieczyszczeń wirusów i chorób. Rozpada się na drobne cząstki, jeśli ulegnie zamoczeniu, a dodatkowo rozpada się w ten sam sposób, jeśli zostaną przypadkowo połknięte, likwidując ryzyko zadławienia oraz zaczopowania się.

  Eco Terrain to bardzo chłonne podłoże, a postać drobnej gleby ułatwia czyszczenie i przesiewanie zabrudzonej gleby, zmniejszając obecność amoniaku i utrzymując wybieg w świeżości i bez brzydkich zapachów.

  Postać gleby doskonale nadaje się do kopania i budowania sieci korytarzy czy jaskiń. Wspiera naturalne zachowanie się zwierząt redukując stres oraz wspiera zachowania rozrodcze.

  Produkt specjalnie dedykowany dla:
  - agama brodata (Pogona vitticeps)
  - żółw grecki (Testudo hermanni)
  - żółw czerwonolicy (Trachemys scripta elegans)
  - żółw stepowy (Testudo horsfieldii)
  - żółw lamparci (Stigmochelys Geochelone)
  - żółw błotny (Emys orbicularis)
  - żółw śródniemnomorski (Testudo graeca)
  - drzewołazy np. rzekotka zielona (Hyla cinerea)
  - gekony z terenów tropikalnych np. gekon orzęsiony (Correlophus ciliatus)
  - wszystkie pajęczaki np. ptasznik tygrysi (Davus fasciatus)
  - wszystkie węże np. wąż zbożowy (Pantherophis guttatus)
  - wszystkie gryzonie np. chomik syryjski (Mesocricetus auratus)

  Sposób użycia: 
  Rozsyp podłoże równomiernie na dnie terrarium na grubość warstwy co najmniej 2,5-5 cm. Pamiętaj, aby zanieczyszczone podłoże zastąpić świeżym. Komodo zaleca całkowitą wymianę terenu co dwa do trzech tygodni lub częściej, gdy staje się mocno zabrudzony lub mokry.

  Komodo - od 20 lat obecni na rynku Wielkiej Brytanii. Pokarmy ich produkcji są najlepiej sprzedającymi się pokarmami w Europie zachodniej, a ich produkty cieszą się uznaniem herpetologów i hodowców na całym świecie. Komodo, dzięki swojemu zaangażowaniu w tworzeniu najlepszej klasy produktów, od lat jest absolutnym liderem jakości produktów terrarystycznych. Marka współtworzona jest przy współudziale hodowców z Wielkiej Brytanii od lat wyznacza nowe trendy pośród producentów produktów terrarystycznych, a zwłaszcza pożywienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

29 inne produkty w tej kategorii: