Kategorie

Informacje

Tylko online

SUNSUN CED-120C 4 Color - lampy ogrodowe LED i do oczka wodnego

SUNSUN CED-120C

Nowy produkt

Kolorowe oświetlenie LED ogrodowe i do oczka wodnego. Jest całkowicie wodoodporne i może pracować w pełnym zanurzeniu. Możliwość wbicia w ziemię na szpice, możliwy montaż na ciężkiej podstawce, którą można tez przykręcić do dowolnej powierzchni, ruchoma głowica światła i długi przewód zasilający dają Ci sporo możliwości. W zestawie 3 lampki i kolorowe szkiełka.

Więcej szczegółów

199,99 zł z VAT

 • - mega mocne światło
  - 4 kolory światła
  - długie wodoodporne przewody i wodoodporny zasilacz
  - bardzo niski pobór prądu


  Podwodne lampki lub "pod chmurkę":
  Lampki LED zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w środowiskach wilgotnych, a także podwodnych. Posiadają wysoką klasę wodoodporności, dzięki czemu są odporne na deszcz, zachlapanie i całkowite zanurzenie w wodzie.

  Energia LED:
  Wszystkie trzy lampy są wyposażone w mocne diody LED, która zapewniają długotrwałe, jasne i energooszczędne oświetlenie. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknym, kolorowym oświetleniem, nie martwiąc się o wysokie rachunki za prąd.

  4 kolory:
  W zestawie znajdziesz kolorowe szkiełka. Załóż je na wybraną lampkę aby zmienić barwę danej lampki. Kolory możesz miksować lub założyć na wszystkie lampki tylko jeden kolor, możliwości są dowolne, bo szkiełek jest dużo.

  Łatwa instalacja: Nasze lampy LED ogrodowe są łatwe w montażu, dzięki dołączonym akcesoriom i przewodom zasilającym. Możesz je zamontować na dowolnej powierzchni, takiej jak kamienie, drewniane podesty czy ściany, a także zanurzyć w oczku wodnym. Szpila, znajdujące się w zestawie, umożliwi Ci wbicie lampki w ziemię.

  Wiele zastosowań: Te uniwersalne lampy LED sprawdzą się doskonale jako oświetlenie oczek wodnych, stawów, fontann, ale także jako dekoracyjne oświetlenie w ogrodzie, na tarasie czy ścieżkach ogrodowych.

  Przewody nie utrudniają:
  Długość przewodu zasilającego, a także długość przewodu pomiędzy lampkami jest szczególnie doceniana w momencie układania lampek.
  Wszystkie przewody jak i zasilacz są wodoodporne.


  Dane techniczne:
  - całkowity pobór mocy: 3x3W=9W
  - wymiary pojedynczej lampki: 7x7x8cm
  - długość przewodu od gniazdka do adaptera "trójnika" na lampki: 200cm
  - długość przewodu od trójnika do lampki: 500cm

6 inne produkty w tej kategorii: