Kategorie

Informacje

Tylko online

JBL Baby Home Oxygen - kotnik z napowietrzaczem

JBL BABY HOME OXYGEN 6432000

Nowy produkt

Sprytny zestaw Baby HOme pozwala Ci na umieszczenie kotnika w wariancie pojedynczy lub podwójny. Dodatkowe napowietrzanie, zawarte w zestawie, jest wyjątkowym i wygodnym udogodnieniem.

Więcej szczegółów

139,99 zł z VAT

 • Ciągły, delikatny przepływ wody
  Do rury wznośnej, w środku kotnika, za pomocą pompki powietrza wprowadzane jest powietrze. Tłoczone jest do góry. Dzięki temu także woda jest tłoczona w rurze do góry i przez okrągły wypływ wody jest równomiernie rozprowadzana w kotniku. Ciągły, delikatny przepływ wody polepsza dobre samopoczucie osobników rodzicielskich, zwiększa wylęgalność i polepsza wyniki hodowli.

  Nadaje się do otwartych akwariów i akwariów ze szklaną pokrywą. Kompletny zestaw, do natychmiastowego użycia Montaż koszyka ssawnego za pomocą ćwierci obrotu zgodnie z ruchem wskazówek zegara w otworze w dnie kotnika. Zamontować okrągły wypływ wody na górnym końcu rury wznośnej. Wąż powietrza połączyć z przyłączem powietrza przy wypływie wody. Umieścić kotnik w przewidzianym miejscu. Wąż powietrza podłączyć do pompki powietrza, podłączyć pompkę powietrza do prądu.

  Użycie w 3 wariantach
  • Podwójny kotnik: obydwie lejkowate wkładki i ścianki działowe znajdują się w kotniku
  • Pojedynczy kotnik: Usunąć lejkowate wkładki i ścianki działowe, wsunąć dużą wkładkę w kształcie V
  • Duży, podwójny (ze ściankami działowymi lub prosty kotnik (bez ścianek działowych)

1 inne produkty w tej kategorii: