Kategorie

Informacje

Tylko online

Furrever Friends Villa Mouse-House - domek dla myszy i chomików

DOMEK FURREVER FRIENDS VILLA M

Nowy produkt

Domek - legowisko dla myszy i chomików. Wyjątkowo ładny i zgrabny z różnymi pomieszczeniami i piętrem do magazynowania zapasów jedzenia i do drzemki.

Więcej szczegółów

19,99 zł z VAT

 • Czy Twój mały futrzak marzy o własnym pałacu? Prezentujemy nasze ekskluzywne domki, które zamienią klatkę Twojego chomika lub myszy w miniaturową rezydencję!


  Co sprawia, że nasze legowiska są takie wyjątkowe?

  Wypoczynek Po Królewsku: Każde legowisko to mała forteca spokoju, gdzie Twój gryzoń może odpocząć po dniu pełnym przygód.
  Wiele Pomieszczeń: Gryzonie to czyścioszki – nie śpią tam, gdzie jedzą, i nie trzymają zapasów tam, gdzie śpią i robią inne rzeczy. Dlatego bardzo ważne jest, aby zapewnić im domek z wieloma pomieszczeniami, gdzie będą mogły według własnej woli zaadaptować je do różnych zadań.
  Styl i Komfort: Wykonane z bezpiecznych, przytulnych materiałów, nasze domki nie tylko wyglądają stylowo, ale też zapewniają miękkie, wygodne schronienie dla Twojego małego przyjaciela.
  Proste w Montażu i Czyszczeniu: Łatwe do złożenia i utrzymania w czystości, te domki to marzenie każdego właściciela gryzonia.

  Dlaczego Nasze Domki-Legowiska?
  - są idealne dla chomików i myszy, które lubią mieć swoje prywatne, urocze kąciki.
  - wzmocniona konstrukcja zapewniająca bezpieczeństwo i trwałość.
  - fantastyczny sposób na dodanie odrobiny luksusu do życia Twojego gryzonia.

  Wymiary: 17x10x13cm

  Pozwól swojemu małemu futrzanemu przyjacielowi poczuć się jak w ekskluzywnym kurorcie z naszymi domkami-legowiskami. Zapewnij mu własną, luksusową przestrzeń, gdzie może się zrelaksować, zregenerować i po prostu być sobą – wyjątkowym, uroczym gryzoniem!

30 inne produkty w tej kategorii: