Kategorie

Informacje

Tylko online

Furrever Friends Olympic Wheel Pink - kołowrotek z łożyskiem kulkowym

KOLOWROTEK FURREVER FRIENDS OL

Nowy produkt

Kółko - kołowrotek dla myszy i chomików Furrever Friends. Wyposażone jest w dwa łożyska kulkowe, abyś wreszcie mógł spać w nocy bez odgłosów piszczącego kołowrotka Twojej małej futrzastej pociechy. Rozwiązanie to jest niezwykle zbawienna dla każdego z wrażliwszym słuchem, gdyż kołowrotek ten jest całkowicie niesłyszalny, a co więcej, odporny na zużycie, nawet jeśli regularnie przekarmiamy chomika czy myszkę.

Więcej szczegółów

16,99 zł z VAT

 • Czy Twój mały gryzoń wygląda na znudzonego? Oto nasz Kołowrotek Olympic Wheel – prawdziwy karuzelowy raj dla małych nóg! Stworzony dla chomików, myszek i innych gryzoni, którzy uwielbiają biegać szybciej Jamajski Mistrz Olimpijski.


  Co sprawia, że nasz kołowrotek jest wyjątkowy?

  Podwójne Łożysko Kulkowe – Cichy jak Sekrety: Dzięki podwójnemu łożysku kulkowemu, ten kołowrotek jest tak cichy, że nawet w najcichszą noc prędzej usłyszysz zegar ścienny znajdujący się w pokoju obok.
  Montaż? Jak w bajce! Masz dwa wybory – przyczepić go do klatki, lub postawić na dołączonym stojaku.
  Bezpieczeństwo First-Class: Nasz kołowrotek jest tak bezpieczny, że nawet najbardziej niezdarny gryzoń nie zrobi sobie krzywdy.

  Wymiary:
  - średnica kółka: 15cm
  - wysokość kołowrotka na stojaku: 18cm

  Z Kołowrotkiem Olympic Wheel, Twój gryzoń będzie miał więcej energii niż dzieciak po cukierkach. Zapewnij mu godziny rozrywki i zdrowej aktywności, a przy okazji zyskaj kilka chwil spokoju dla siebie. To prawdziwy win-win!

30 inne produkty w tej kategorii: