Kategorie

Informacje

Tylko online

OiiBO Wooden House ERS71 - domek dla gryzoni

RZ ERS71

Nowy produkt

Wyjątkowy drewniany domek dla chomika, świnki morskiej, koszatniczki, szynszyla, myszy czy szczura o urokliwym wyglądzie. Świetna rozrywka i kryjówka dla małego gryzonia. Obowiązkowy element klatki każdego szczęśliwego zwierzaka.

Więcej szczegółów

114,99 zł z VAT

 • Domek, tunel, wspinaczka - jeden produkt, wiele zastosowań
  Gryzoń nigdy nie będzie się nudził! Drewniany domek został zaprojekowany w taki sposób, aby spełniał wiele potrzeb Twojego pupila. Może być dla niego doskonałą kryjówką na smakołyki, miejscem do odpoczynku, a jednocześnie tunelem i obiektem wspinaczek. Wnętrze oraz górna pokrywa domku to połączone drewniane pręty, które zwiększają przyczepność malucha do podłoża.

  100% drewniany i bezpieczny
  Domek jest w całości wykonany z drewna, bez dodatku impregnatów. Dzięki temu jest doskonałym i bezpiecznym schronieniem dla gryzoni. Sprawdzi się również, jako przedmiot do ścierania zębów i pazurów.

  Stabilna konstrukcja
  Nie musisz martwić, że domek będzie wymagał ciągłego poprawiania i ustawiania, tak jak w przypadku plastikowych akcesoriów. Jego konstrukcja jest stabilna i solidna, dlatego zwierzak nie przewróci go przypadkowo. Domek jest starannie oszlifowany i gładki.

  Wyjątkowe otwory w kształcie żołędzi
  Ten domek doda wiele uroku klatce Twojego pupila. Otwory w kształcie żołędzi służą nie tylko do wchodzenia, wychodzenia i wystawiania głowy, lecz także stanowi ozdobę, która prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

  Zadbaj o ruch małego gryzonia
  Z drewnianym domkiem każdy chomik, szczur czy myszoskoczek będzie mógł spędzać godziny na wspinaczkach i innych aktywnościach, które sprawiają, że jest szczęśliwy.

  Zalety produktu:
  - domek, tunel, wspinacza 3w1
  - wykonany z drewna
  - wolny od sztucznych barwników czy farb
  - łatwy w czyszczeniu
  - atrakcyjny wygląd

  Wymiary: 36,7 x 10 x 19cm
  Otwór: około 6,8 x 5,5cm

30 inne produkty w tej kategorii: