Kategorie

Informacje

Tylko online

Mr. Smell - neutralizator zapachu dla psa 500ml

MR. SMELL NEUTRALIZATOR ZAPACH

Nowy produkt

Skoncentrowany preparat do usuwania nieprzyjemnych zapachów moczu psa. Preparat sprawdza się na wszelkiego rodzaju powierzchniach, zarówno miękkich, jak i twardych. Opracowany z myślą o komforcie zarówno właścicieli, jak i ich czworonożnych pupili, neutralizator zapachów sprawi, że Twoje mieszkanie będzie pachnieć świeżością i czystością. Pomaga w zwalczaniu odruchu znaczenia terenu przez psa.

Więcej szczegółów

35,99 zł z VAT

 • Mały, uroczy piesek...
  Czasami nasiusia tam, gdzie nie trzeba. Nie musisz się tym martwić, gdy masz w domu neutralizator zapachów dla psów Mr. Shell

  Wystarczy psiknąć i zabawa trwa dalej
  Szybki w użyciu oraz działaniu. Psiknij w zabrudzone miejsce, aby pozbyć się brzydkiego zapachu.

  Bezpieczny dla ludzi i zwierząt
  Neutralizator Mr.Smell jest bezpieczny zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Produkt zawiera enzymy, które skutecznie rozkładają kwas moczowy - główny składnik moczu odpowiedzialny za nieprzyjemne zapachy.

  Szeroka gama zastosowań
  Preparat jest odpowiedni do usuwania nieprzyjemnych zapachów moczu psów ze wszystkich rodzajów powierzchni, zarówno miękkich, jak i twardych.

  Sposób użycia:
  Należy usunąć wszelkie widoczne zanieczyszczenia, a następnie dokładnie spryskać powierzchnię o nieprzyjemnym zapachu. Pozostawić do wyschnięcia, a w razie potrzeby, powtórzyć czynność. Przed użyciem produktu, warto sprawdzić jego wpływ na kolor powierzchni w mało widocznym miejscu.

  Uwaga: Przed pierwszym użyciem preparatu należy sprawdzić trwałość koloru na powierzchni w mało widocznym miejscu.

  Skład: Aqua, PEG/PPG-27/30, Copolymer, Enzymes, Nonoxynol-9, Parfum, Sodium Benzoate.

  Opakowanie: 500ml

30 inne produkty w tej kategorii: