Kategorie

Informacje

Tylko online

Twinstar CO2 diffuser S - dyfuzor CO2 do akwarium

TWINSTAR CO2 DIFFUSER S

Nowy produkt

Dyfuzor CO2 do akwarium w rozmiarze S o średnicy 15mm rozprowadza dwutlenek węgla tworząc drobne bąbelki w zbiorniku. Został wykonany z włókien ceramicznych i przezroczystego akrylu. Wysoka jakość wykonania, funkcjonalność i subtelność wytwarzanych pęcherzyków sprawia, że to najlepszy dyfuzor CO2 na rynku.

Więcej szczegółów

37,99 zł z VAT

 • Najlepszy dyfuzor dwutlenku węgla
  Wykonany z wysokiej jakości materiałów dyfuzor Twinstar doprowadza dwutlenek węgla do akwarium. Pęcherzyki tworzone za jego pomocą są znacznie drobniejsze niż te wytwarzane w dotychczasowych szklanych dyfuzorach. Mikrobąbelki powoli unoszą się w zbiorniku, a wykonanie dyfuzora sprawia, że jest trwały i odporny na uszkodzenia.

  Wysoka rozpuszczalność gazu w wodzie
  Dyfuzor rewelacyjnie rozpuszcza bąbelki CO2 w wodzie

  Niewielki i estetyczny
  Dyfuzor nie zaburza wyglądu zbiornika, zajmuje bardzo mało miejsca, jest łatwy do ukrycia i nierzucający się w oczy. Te zalety zawdzięcza swojemu subtelnemu przezroczystemu korpusowi wykonanemu z akrylu, który wyglądem imituje szkło.

  Odporny na stłuczenie
  W przeciwieństwie do szklanych dyfuzorów, ten marki Twinstar jest szczególnie lekki i odporny na stłuczenia, upuszczenia czy czyszczenie.

  W zestawie:
  - dyfuzor
  - przyssawka

  Dane techniczne:
  - Rozmiar: S
  - Średnica: 15mm
  - Wysokość: 6,5cm
  - Pasuje do węża o średnicy: 4/6mm
  - Do akwarium o pojemność: do 50L

23 inne produkty w tej kategorii: