Kategorie

Informacje

Tylko online

Led Dimmer Manual - ściemniacz LED z pokrętłem

KONTROLER MONO 1CH CZARNY

Nowy produkt

Profesjonalny ściemniacz oświetlenia z pokrętłem służy do włączania/wyłączania i regulowania światła w lampach LED. Kontroler posiada gniazdo i wtyk DC 2.1/5.5. Pokrętło pozwala na precyzyjną i płynną regulację jasności oświetlenia w zakresie od 0-100%.

Więcej szczegółów

18,99 zł z VAT

 • Uniwersalny i wielofunkcyjny
  - Ściemniacz do oświetlenia LED to doskonałe rozwiązanie do regulacji i sterowania jasnością jednokolorowego oświetlenia ledowego.

  - Posiada gniazdo i wtyk DC 2.1/5.5mm, dzięki czemu dopasowuje się do wszystkich rodzajów oświetlenia LED niskonapięciowego 12/24V.

  - Precyzyjne pokrętło umożliwia płynną regulację jasności światła od 0 do 100%. Funkcja ON/OFF zapewnia równomierne i stabilne światło.

  Niewielkie rozmiary i szerokie zastosowanie
  Sterownik ma wymiary 33 x 33 x 68mm, co sprawia, że jest niezwykle mały, łatwy do ukrycia i szybki w montażu. Znajdzie swoje zastosowanie zarówno z oświetleniem akwarystycznym, jak i terrarystycznym.

  Funkcja zapamiętywania ustawień
  Urządzenie zachowuje w pamięci ostatnio używaną kombinację. Ustawiony wcześniej program pojawia się po ponownym włączeniu sterownika/odcięciu zasilania.

  Wysoka jakość wykonania
  Ściemniacz został wykonany z najwyższej jakości materiałów i podzespołów z myślą o stworzeniu profesjonalnego systemu oświetlenia LED.

  Dane techniczne:
  - Wymiary: 33 x 33 x 68mm
  - Gniazdo i wtyk DC: 2.1/5.5 mm
  - Napięcie wejściowe: 5 - 24 V DC
  - Długość całkowita: 24cm
  - Sterowanie: pokrętło
  - Temperatura pracy: -20 do + 60°C
  - Obciążenie max: 48W/4A
  - Regulacja natężenie światła: 0-100%
  - Do oświetlenia LED jednokolorowego MONO
  - Nie wymaga lutowania

5 inne produkty w tej kategorii: