Kategorie

Informacje

Tylko online

Ocean Nutrition Brine Shrimp Eggs 20g - jaja artemii

ON Brine Shrimp Eggs 20g

Nowy produkt

Ocean Nutrition Brine Shrimp Eggs - cysty aretmii o wysokim poziomie wylęgu (ponad 90%).

Więcej szczegółów

59,99 zł z VAT

 • Doskonałe innowacyjne opakowanie "Nitro Pack" zapewnia świeżość produktu i wyjątkowo wydajny wylęg.
  Podawanie żywej artemii jako pokarmu dla narybku czy drobnych ryb posiada wiele korzyści. Najważniejsze z nich to wartości odżywcze oraz odpowiednia wielkość pokarmu. Należy pamiętać, że odpowiednia dieta to podstawa dla zdrowego wzrostu narybku.
  Dedykowany do zbiorników słodko oraz słonowodnych.

  Instrukcje dotyczące wylęgu:
  Podaj 25gr do 35gr (+/- 1 łyżka stołowa) soli morskiej na litr wody i dodaj +/- 2gr ON Brine Shrimp Eggs na 1 litr. (Do precyzyjnego odmierzania polecamy Multi Digital Spoon)
  W przypadku używania soli kuchennej najlepiej jest dodać +/- 3gr (1 łyżeczka do herbaty) wodorowęglanu sodu (sody sojowej).
  Można korzystać z wody z kranu.
  Wlej osoloną wodę do zbiorniczka o stożkowatym kształcie, gdzie wierzchołek skierowany będzie w dół (polecamy JBL Artemio Set) z uruchomioną pompą powietrza.

  Upewnij się, że temperatura wody utrzymuje się w przedziale 26° - 29° w okresie inkubacji. (Nie przekraczaj 30°C). Przewód powietrza powinien sięgać dna naczynia lęgowego, aby zapewnić energiczne i jednorodne mieszanie. Kamień napowietrzający nie jest zalecany. Dodaj jaja do wody wylęgowej i upewnij się, że powietrze zatrzymuje jaja w zawiesinie. Z jajek wyklują się w bardzo małe, prawie mikroskopijne Artemię w ciągu 18 do 30 godzin.
  Po upływie 24 godzin przestań napowietrzać i odczekaj 10 minut, aż Artemia osiadają na dnie. Puste skorupy będą unosić się na powierzchni. Wylej Artemię na siatkę i wypłucz ostrożnie wodą z kranu by podać zwierzętom.

5 inne produkty w tej kategorii: