Kategorie

Informacje

Tylko online

Jebao Cross-Flow Pump 70M WiFi - cyrkulator max 7000l/h

JEBAO SCP-70M

Nowy produkt

Cyrkulator o wyjątkowej budowie. W przeciwieństwie do zwykłych falowników generuje on poruszający się płaszcz wodny - zamiast strumienia. Taka cyrkulacja pozwala na całkowite wyeliminowanie tzw. "martwych stref" w akwarium. Sterowany za pomocą aplikacji lub kontrolera. Model 70M dedykowany jest do akwarium o 80cm szerokości.

Więcej szczegółów

649,99 zł z VAT

 • - do akwarium maksymalnie 80cm
  - płaszcz wodny
  - całkowita eliminacja martwych stref
  - wydajny
  - sterowany za pomocą aplikacji
  - różne tryby działania i falowania
  - dyskretny


  Płaszcz wodny:
  Zwykły cyrkulator generuje strumień wodny przypominający stożek. Takie rozwiązanie nie zawsze zapewnia odpowiednią cyrkulację wody w akwarium. Inaczej jest w przypadku gdy cyrkulator porusza płaszcz wodny. Metoda taka pozwala na uzyskanie ruchu wody, gdzie nie wystąpią martwe strefy.

  Sterowanie WiFi:
  Cyrkulator posiada wiele trybów pracy oraz różnych ustawień mocy, interwałów czasów karmienia itp. Wszystko to zaprogramujesz z telefonu (apka na android i iphone). Jeżeli nie lubisz zbytnio cyfryzacji i jesteś fanem tradycyjnych rozwiązań, z pewnością ucieszysz się, że w komplecie jest też tradycyjny sterownik (pilot) umieszczony na przewodzie.

  Oś ceramiczna:
  Falownik został stworzony z myślą o pracy w akwarium morskim. Dlatego wszystkie jego elementy w tym ceramiczna oś, są całkowicie wodoodporne.

  Można parować:
  Jeżeli masz duże akwarium i zachodzi potrzeba użycia więcej nież jednej pompy, możesz jes sparować ze sobą i programować razem lub oddzielnie. Można również ustawić falowanie naprzemienne.

  Mocny magnes i gumki tłumiące:
  Pompa cyrkulacyjna montowana jest do szyby za pomocą silnego magnesu. Magnes ten osadzony jest na łącznikach gumowych całkowicie tłumiących drgania pompy, a tym samym tłumiących jakiekolwiek dźwięki.


  Dane techniczne:
  - do akwarium 50 - 80cm
  - maksymalna wydajność 7000l/h
  - pobór mocy: 18W
  - maksymalna grubość szyby: 8mm
  - wymiary: 218x62x40mm
  - długość przewodów: od gniazdka do sterownika 300cm; od sterownika do falownika 200cm
1 inne produkty w tej kategorii: