Kategorie

Informacje

Tylko online

Jebao DCP-20000 z kontrolerem (max 20000l/h)

Jebao DCP-20000

Nowy produkt

Jebao / Jecod DCP-20000 to wydajna pompa obiegowa skonstruowana z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań i technologii. Najważniejszą cechą tego modelu to zastąpienie króćcy przyłączeniowych mufami które można bezpośrednio wkleić do instalacji PCV. Wydajność pompy regulowana jest elektronicznym kontrolerem.

Więcej szczegółów

1 349,99 zł z VAT

 • DCP-20000 wyposażona jest w szereg praktycznych rozwiązań mających na celu ułatwienie obsługi oraz zapewnieniu wysokiej jakości oraz trwałości. Energooszczędny silnik jest bardzo dobrze wyciszony oraz nie generuje nadmiernych wibracji.


  Napęd przenoszony jest na wirnik za pomocą ceramicznej osi co znacznie wydłuża żywotność urządzenia. Ponadto konstrukcja DCP-20000 nie zawiera żadnego elementu wykonanego z miedzi. Pompa posiada automatyczne zabezpieczenie przed pracą "na sucho", bez wody, likwidując tym samym ryzyko związanych z tym awarii. Dodatkowo urządzenie posiada mechanizm odcinający zasilanie pompy w razie zablokowania wirnika.


  Za pomocą kontrolera pompy DCP-20000 możliwe jest ustawienie wydajności z jaką pracuje urządzenie w 70 różnych wydajnościach. Od 30% do 100% mocy.

  Najważniejsze różnice pomiędzy pompami z serii DCT/DCS a DCP
  - zastosowanie muf zamiast króćców przyłączeniowych. Pompy z serii DCP wklejamy bezpośrednio do hydrauliki PCV za pominięciem silikonowego węża.
  - sterownik z 70 stopniową regulacją
  - możliwość pracy poza wodą jako pompa przepływowa (bez zanurzenia w wodzie)


  JEBAO zmienia nazwę na JECOD (Jebao ECOlogical Design)


  Dane techniczne:
  Moc: 175W
  Wydajność: max 20000l/h;
  Maksymalne podnoszenie słupa wody: 8m
  Wymiary: 196x104x163

  W zestawie znajduje się 6 muf przyłączeniowych o rozmiarach 25/32/40mm  Wszystkie produkty marki Jebao / Jecod z naszej dystrybucji objęte są 24 miesięczną gwarancją.

4 inne produkty w tej kategorii: