Kategorie

Informacje

Tylko online

BOYU Maelstrom Striker 10000 - pompa cyrkulacyjna 10000l/h

BOYU WM-10E

Nowy produkt

Vortex Striker słyną z swojej niezrównanej mocy, która wymaga bardzo nie wiele energii elektrycznej. Łącząc te zalety z niską ceną szybko okazuje się, że jest to najlepszy wybór pomp cyrkulacyjnych o wysokiej jakości i ekonomicznej cenie.

Więcej szczegółów

69,99 zł z VAT

 • Zalety w skrócie:
  - wysoka wydajność
  - nisko pobór prądu
  - niska cena
  - mocna przyssawka
  - różne kierunki wylotu wody


  Wysoka wydajność
  Sporą wydajność zapewnia energooszczędny silnik pompy. Silnik cechuje się wysoką kulturą pracy i nie generuje drgań, które są częsta przyczyna głośnej pracy pomp.

  Niezawodność nawet w słonej wodzie:
  Pompa marki BOYU zbudowana jest na bazie wieloletnich doświadczeń producenta marki. Cechuje się niezawodnością i wydajną pracą. Wirnik, będący sercem urządzenia jest odporny na wysoki opór tłoczonej wody, a ponad to posiada oś z spieku metali nierdzewnych z tytanem, umożliwiając pracę pompy w wodzie morskiej.

  Separacja zanieczyszczeń:
  Konstrukcja urządzenia zapobiega zapychaniu się różnego rodzaju zanieczyszczeniami co sprawia iż pompa jest praktycznie bezobsługowa.

  Przyssawka i różne kierunki wylotu wody:
  Pompa montowana jest na miękkiej dużej przyssawce, która jest zaciągana podobnie do przyssawek z zestawów GPS samochodowych. Wewnątrz przyssawki znajduje się kulowy przegub, który umożliwia ułożenie pompy w dowolnym kierunku.


  Dane techniczne:
  - wydajność: 10000l/h
  - pobór mocy: 15W
  - wymiary pompki z przyssawką: 16,7 x 8 x 14,4cm
  - długość kabla: 200cm

2 inne produkty w tej kategorii: