Kategorie

Informacje

Tylko online

Jebao MLW-10 Smart Wave Maker - płaski falownik WiFi 4000l/h

JEBAO MLW-10

Nowy produkt

Najnowsza seria falowników Jebao MLW stworzona została z myślą o oszczędności miejsca w akwarium, przy zachowaniu najwyższych standardów estetycznych. Została mocno zbliżona do serii MOW, lecz gwarantuje wydajność wyższą o 20%, zużywając tyle samo prądu co seria MOW. Płaski falownik Jebao MLW-10 zapewnia ruch wodny w akwarium na odpowiednim poziomie, a sterowalność urządzeniem za pomocą aplikacji WiFi tylko ułatwia jego użytkowanie.

Więcej szczegółów

440,00 zł z VAT

 • Odpowiednia cyrkulacja wody w zbiorniku wodnym to niezwykle istotny aspekt dla posiadaczy akwarium morskiego. Zapewnienie odpowiedniego ruchu wody wpłynie pozytywnie na kondycję ryb, korali oraz roślin. Dzięki temu akwarium będzie wyglądało realistycznie i przyciągnie uwagę każdego obserwatora. Jebao MLW-10 Smart Wave Maker to inteligentny falownik, który zadba o odpowiednie natlenienie wody w Twoim akwarium, a także zapobiegnie powstawaniu sinic.

  Nowoczesna technologia i precyzja

  Nowa seria pomp MLW producenta Jebao/Jecod zapewnia prawie bezgłośną i energooszczędną pracę. Jej płaska konstrukcja umożliwia bezawaryjną pracę w trybie falowania, jednocześnie wpływając na atrakcyjny wygląd zbiornika. To ogromna siła ukryta w niewielkim rozmiarze. Jebao MLW-10 Smart Wave Maker to super mała, energooszczędna i prawie bezgłośna pompa cyrkulacyjna z kontrolerem wyświetlacza LCD, która została stworzona do użytku w akwarium typu nano-reef z regulowanym przepływem do 4000 l/h. Zastosowanie najnowszej technologii w cyrkulatorze zapewnia odpowiedni ruch wodny w akwarium typu morskiego. Falownik posiada możliwość sterowania aplikacją w telefonie, co czyni go niezwykle nowoczesnym i zapewnia łatwość użycia.

  Aplikacja w telefonie zadba o wszystko

  Aplikacja jest dostępna na Android i IOS Apple. Istnieje możliwość pobrania jej ze sklepu Google Play i App Store lub bezpośrednio z instrukcji kodu QR zawartego w instrukcji urządzenia, która została dołączona do produktu. Wystarczy sparować urządzenie, a następne wprowadzić swoje ustawienia, co jest niezwykle prostym i szybkim zadaniem.

  Możliwości falownika Jebao MLW-10

  Cyrkulator umożliwia wybór długości trwania poszczególnych trybów, np. falowania płynnego. Istnieje możliwość wyboru zmiennej mocy od 30% do np. 77% oraz interwału w milisekundach. Następnie można wybrać inny tryb falowania, ciągły lub losowy tryb pracy. Ustal mocy oraz czasu karmienia należy do Ciebie. Wszystkie te ustawienia i jeszcze więcej pompa może wykonać w ciągu jednej doby.

  Pompa montowana jest bezpośrednio na powierzchni szyby za pomocą mocnego magnesu.

  Na co warto zwrócić uwagę?
  - kontroler wyświetlacza LCD + kontroler ręczny
  - Wi-Fi (IOS + Android)
  - inteligentny system sterowania
  - super cichy silnik gwarantujący równie cichą pracę urządzenia
  - silna moc urządzenia w niewielkim rozmiarze
  - brak urządzeń elektronicznych wewnątrz pompy, co zapewnia jej dłuższą żywotność

  Dane techniczne:
  - moc: 10W
  - wydajność maksymalna: 4000 l/h
  - rozmiary: średnica 7 cm x wysokość 4,5 cm
  - grubość szyby: do 12 mm

  Pompa Jebao MLW-10 wysyłana jest do Państwa w oryginalnym opakowaniu/kartoniku producenta. Posiada wszystkie niezbędne elementy: zasilacz, komplet kabli, odbiornikiem sygnału oraz instrukcję.

11 inne produkty w tej kategorii: