Kategorie

Informacje

Tylko online

Jebao MOW-5 Smart Wave Maker - pompa cyrkulacyjna WiFi 5000l/h

JEBAO MOW-5

Nowy produkt

Jebao MOW-5 Smart Wave Maker to super mała, energooszczędna i prawie bezgłośna pompa cyrkulacyjna z kontrolerem wyświetlacza LCD, która została stworzona do użytku w akwarium typu nano-reef z regulowanym przepływem od 500 do 5000l/h. Zastosowanie najnowszej technologii w cyrkulatorze zapewnia odpowiedni ruch wodny w akwarium typu morskiego. Falownik posiada możliwość sterowania aplikacją w telefonie, co czyni go niezwykle nowoczesnym i zapewnia łatwość użycia.

Więcej szczegółów

470,00 zł z VAT

 • Odpowiednia cyrkulacja wody w zbiorniku wodnym to niezwykle istotny aspekt dla posiadaczy akwarium morskiego. Zapewnienie odpowiedniego ruchu wody wpłynie pozytywnie na kondycję ryb, korali oraz roślin. Dzięki temu akwarium będzie wyglądało realistycznie i przyciągnie uwagę każdego obserwatora. Jebao MOW-5 Smart Wave Maker to inteligentny falownik, który zadba o odpowiedni ruch wody w Twoim akwarium.

  Nowoczesna technologia i precyzja

  Nowa seria pomp MOW producenta Jebao/Jecod zapewnia prawie bezgłośną i energooszczędną pracę. Jej konstrukcja umożliwia bezawaryjną pracę w trybie falowania. To ogromna siła ukryta w niewielkim rozmiarze. Jebao MOW-5 Smart Wave Maker to super mała, energooszczędna i prawie bezgłośna pompa cyrkulacyjna z kontrolerem wyświetlacza LCD, która została stworzona do użytku w akwarium typu nano-reef z regulowanym przepływem od 500 do 5000l/h. Zastosowanie najnowszej technologii w cyrkulatorze zapewnia odpowiedni ruch wodny w akwarium typu morskiego. Falownik posiada możliwość sterowania aplikacją w telefonie, co czyni go niezwykle nowoczesnym i zapewnia łatwość użycia.

  Aplikacja w telefonie zadba o wszystko

  Aplikacja jest dostępna na Android i IOS Apple. Istnieje możliwość pobrania jej ze sklepu Google Play i App Store lub bezpośrednio z instrukcji kodu QR zawartego w instrukcji urządzenia, która została dołączona do produktu. Wystarczy sparować urządzenie, a następne wprowadzić swoje ustawienia, co jest niezwykle prostym i szybkim zadaniem.

  Co ważne, falownik można sterować też ręcznie, a korzystanie z aplikacji nie jest obligatoryjne.

  Jak wprowadzić urządzenie do funkcji trybu?
  - W1: Classic Wave Mode - standardowy tryb falowania: zdalnie za pomocą przycisku góra/dół, aby dostosować wzory fal w tym samym czasie między jedną lub kilkoma pompami.
  - W2: Tryb fali sinusoidalnej: w tym trybie jednocześnie może pracować jedna lub więcej pomp, a natężenie przepływu to zakres 30-100%. Regulacja przepływu przypomina krzywą sinusoidalną.
  - Else: Losowy tryb fali: w tym samym czasie mogą pracować jedna lub więcej pomp, sterownik pompy przesyła losowe polecenia zmiany sposobu pracy.
  - H: tryb stałej fali: jedna lub więcej pomp mogą pracować w tym samym czasie.
  - C: Przejście do trybu przepływu: Wymagane jest jednoczesne działanie dwóch pomp, które będą pracować na zmianę.
  - Tryb karmienia: krótko naciśnij przycisk stop, pompa przestaje działać na 10 minut na czas karmienia ryb.

  Na co warto zwrócić uwagę?
  - kontroler wyświetlacza LCD + kontroler ręczny
  - Wi-Fi (IOS + Andriod)
  - inteligentny system sterowania
  - super cichy silnik gwarantujący równie cichą pracę urządzenia
  - duży kąt obrotu, który posiada dostosować kierunek wody wyjściowej
  - silna moc urządzenia w niewielkim rozmiarze

  Dane techniczne:
  - moc: 12W
  - wydajność minimalna pompy: 500l/h
  - wydajność maksymalna pompy: 5000l/h
  - grubość szyby: do 12mm
  - rozmiar: 52x74mm

  Produkt posiada oryginalne opakowanie producenta.

11 inne produkty w tej kategorii: