Kategorie

Informacje

EXO TERRA Calcium - wapno w płynie 120ml Zobacz większe

Tylko online

EXO TERRA Calcium - wapno w płynie 120ml

EXOTERRA WAPNO W PLYNIE 120ML

Nowy produkt

Exo Terra Calcium to suplement wapniowo-magnezowy w płynie, opracowany specjalnie do stosowania u gadów i płazów. Składniki mineralne - wapń i magnez, odgrywają zasadniczą rolę w wielu najważniejszych funkcjach organizmu. Wapń jest minerałem budującym kości i stanowi integralną część całego układu kostnego.

Więcej szczegółów

32,49 zł z VAT

 • Exo Terra Calcium to suplement wapniowo-magnezowy w płynie, opracowany specjalnie do stosowania u gadów i płazów. Składniki mineralne - wapń i magnez - odgrywają zasadniczą rolę w wielu najważniejszych funkcjach organizmu. Wapń jest minerałem budującym kości i stanowi integralną część całego układu kostnego. Magnez stymuluje wytwarzanie przez organizm kalcytoniny - hormonu, który wspomaga prawidłową gęstość kości.

  Dbaj o zdrowie pupila
  Wapń i magnez pomagają również w regulacji skurczów mięśni (np. bicia serca), sygnałów nerwowych i produkcji hormonów. Głównym problemem żywieniowym u gadów i płazów żyjących w niewoli jest niska przyswajalność wapnia z ich codziennego pożywienia.

  Najlepsze proporcje
  Exo Terra Calcium zawiera 8% wysoko przyswajalnego wapnia elementarnego oraz 1% magnezu, które pomagają w utrzymaniu mocnej struktury kości. Suplement w płynie zapewnia wysoką absorpcję i przyswajalność, ponieważ przechodzi bezpośrednio do jelita cienkiego.

  Skład:
  Woda, chlorek wapnia, chlorek magnezu, mleczan wapnia.

  Opakowanie: 120ml

12 inne produkty w tej kategorii: