Kategorie

Informacje

Tylko online

Chihiros Doctor Mate - jonizator do akwarium

CHIHIROS Doctor mate

Nowy produkt

Chihiros Doctor Mate specjalizuje się w małych zbiornikach o pojemności do 125L. Zapobiega chorobom biologicznym, hamuje rozmnażanie się glonów oraz wspomaga wzrost roślin wodnych, chroniąc ryby i krewetki. Poprzez połączenie Bluetooth, można łatwo i szybko sterować urządzeniem poprzez smarfon lub tablet.

Więcej szczegółów

199,99 zł z VAT

 • Chihiros Doctor Mate specjalizuje się w małych zbiornikach o pojemności do 125L. Zapobiega chorobom biologicznym, hamuje rozmnażanie się glonów oraz wspomaga wzrost roślin wodnych, chroniąc ryby i krewetki. Poprzez połączenie Bluetooth, można łatwo i szybko sterować urządzeniem poprzez smarfon lub tablet.

  Zalety użytkowania:
  - Hamuje rozrost zielonych glonów oraz dba o wzrost roślin: Hamuje początkowy wzrost i rozmnażanie fitoplanktonu (zielona woda).
  Wspomaga wzrost roślin aktywując fotosyntezę w celu stabilizacji ekosystemu w akwarium. Aktywuje mikroelementy pomagające wzrastać rośliną.
  - Zwalcza chorobotwórcze bakterie: Automatycznie zabija w godzinę chorobotwórcze bakterie w wodzie poprzez bezpośrednią i pośrednią dezynfekcję, co znacznie poprawia przeżywalność młodych krewetek.
  - Działa z bakteriami filtracyjnymi: Nie wytwarza szkodliwych toksycznych związków, sprzyja rozwojowi pożytecznych bakterii w akwarium.

  Dedykowana aplikacja ,,My Chihiros"
  Poprzez połączenie Bluetooth, można sterować aplikacją, upraszczając czynności operacyjne, znacznie poprawiając komfort obsługi produktu. Wystarczy zainstalować aplikację ,,My Chihiros" na telefonie lub tablecie z systemem Android lub iOS.

  Jak działa Doctor Mate?
  Urządzenie emituje drobne, zjonizowane pęcherzyki które niszczą glony zielone przy czym nie wpływa w żaden sposób na pożyteczną florę bakteryjną oraz mikroorganizmy obecne w akwarium. mniejsza ilość glonów umożliwia szybszy i zdrowszy wzrost roślin wodnych.

  Zawartość opakowania:
  -Doctor Mate
  - Zasilacz
  - kable podłączeniowe
  - uchwyt
  - przyssawka
  - uchwyt montażowy do szyby

  Dane techniczne:
  - moc: 30W
  - napięcie wejściowe: DC15V, 2.5A
  - wielkość akwarium: do 125/L

3 inne produkty w tej kategorii: