Kategorie

Informacje

Tylko online

Neo Clean 300ml - czyszczenie wody

NEO CLEAN 300ML

Nowy produkt

Preparat ten szybko i skutecznie czyści wodę w akwarium z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, powodujących zmętnienie wody.

Więcej szczegółów

14,99 zł z VAT

 • - szybkie klarowanie wody
  - usuwa drobne nierozpuszczone substancje
  - bezpieczny dla ryb, krewetek i roślin

  Mętna woda?
  Często mimo zastosowania różnych wkładów filtracyjnych nasze filtry nie mogą się pozbyć mikro zawiesiny z wody. Widoczna jest ona gołym okiem i powoduje tzw. "mętną wodę". Neo Clean pomoże Ci się pozbyć tego zanieczyszczenia w naturalny sposób. Działa natychmiast i jest całkowicie bezpieczny dla wszystkich organizmów.

  Czy to takie ważne?
  To dość istotne aby woda nie posiadała jakichkolwiek nierozpuszczonych substancji. Powinna być klarowna i jednorodna pod względem składu chemicznego. W przeciwnym razie będzie powodować zaleganie tych zanieczyszczeń na liściach roślin, blokując dostęp do światła i pierwiastków odżywczych. To mikrozanieczyszczenie jest jak błona niepozwalająca na czerpanie przez rośliny tego czego potrzebują. Co więcej zanieczyszczenia nierozpuszczone po pewnym czasie spowodują zanieczyszczenie skrzeli ryb, które często jest mylone z zatruciem amoniakiem, gdyż objawia się podobnie. Zadbaj o czystą wodę. Twoje akwarium Ci się odwdzięczy.

  Butelka ma pojemność 300ml.

  Stosowanie: 1 nakrętka (5ml) na 80l wody. Dodaj gdy przejrzystość wody spada.
  Wstrząśnij przed użyciem.

30 inne produkty w tej kategorii: