Repti-Zoo Inkubator do 48 jaj

AQ_7933

Nowy produkt

Inkbator do zastosowań terrarystycznych oraz do hodowli innych jajo-rodnych zwierząt.
Pracuje w zakresie od 20 do 40 st. C.
Inkubator Repti-Zoo serii IN00 charakteryzuję się wyjątkowo niskim poborem prądu, dużą pojemnością, ergonomicznym kształtem i prostotą obsługi. Do produkcji użyto bezpiecznych dla zwierząt tworzyw oraz odpornych na temperaturę stopów aluminium.

Więcej szczegółów

450,00 zł z VAT


 • Seria IN000 została zaprojektowana jest przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie hodowli zwierząt w tym zwierząt terraystycznych, uwzgędniając wygodę i prostotę obsługi urządzenia. 

  Nowa seria inkubatorów IN001 została stworzona przy uwzględnieniu sugestii prywatnych jak i masowych hodowców zwierząt, dzięki czemu produkt posiada szereg nowatorskich i jednocześnie praktycznych rozwiązań takich jak:

  - górna pokrywa została wyposażona w wentylację.
  - elementy plastikowe zawierające się w konstrukcji są wykonane z materiałów nadających się do użytku spożywczego. Do produkcji użyto również materiałów doskonale izolujących co znacznie wpływa na energooszczędność urządzenia.
  - Elementy separujące są ruchome, dzięki czemu umożliwiają inkubacje jaj o różnej wielkości takich jak jaja przepiórcze, jaja kacze, jaja gadów i inne gatunki. 
  - Elementy separujące pozwalają na obracanie jaj bez konieczności otwierania inkubatora.
  - wbudowany system "pan-line" odprowadza i utrzymuje wodę poniżej zbiornika na jaja.
  - przestrzeń inkubatora może pomieścić jednocześnie do 48 jaj.
  - prosty w programowaniu: urządzenie wyświetla temperaturę z czujników, którą programujemy przyciskami +/-.
  - cała konstrukcja inkubatora spełnia wszystkie zapotrzebowania użytkownika jak i hodowanego zwierzęcia oraz jest zgodna z ideologią "LIVE IN NATURE"

  Takie rozwiązania oraz solidność i niezawodność produktu gwarantują, przy prawidłowej obsłudze, wysoki współczynnik przeżywalności i osiągnie prawidłowej inkubacji komórek jajowych.  

  Dane techniczne i parametry:
  - Wymiary (Dł x Szer x H): 560 x 460 x 410 mm
  - Moc elementu grzejnego: 40 Watt 
  - Zakres regulacji temperatury: 20,0 - 40,0 ℃ 
  - Długość kabla: 1,69 m
  - Pobór prądu: 230 V
  - Pobór mocy: 40 W


  Repti-Zoo to marka największego na świecie producenta sprzętu terrarystycznego. Z ich fabryk, doświadczenia, usług i towarów korzysta większość znanych i cenionych firm. Ich produkty znajdziemy wśród oferty najlepszych marek z całego świata m.in. z Niemiec, Anglii, Australii, USA i Japonii.

  Od niedawna produkty tej marki są również dostępne dla klientów pod oryginalną nazwą producenta - Repti-Zoo.
  To najwyższej klasy marka, której produkty są tworzone przy współudziale światowej klasy herpetologów, dzięki czemu produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko znanych firm ale również prywatnych hodowców.
  Repti-Zoo to prekursorzy nowych rozwiązań, cieszących się uznaniem klientów.

30 inne produkty w tej kategorii: