Repti-Zoo hak na węże 2w1 130 cm Zobacz większe

Repti-Zoo hak na węże 2w1 130 cm

AQ_7928

Nowy produkt

Narzędzie niezbędne każdemu posiadaczowi terrarium z pełzającymi gadami. Wykonany z wytrzymałej stali hak na węże pozwala je przenosić oraz unieruchamiać. Produkt marki Rept-Zoo posiada wygodne dwa uchwyty; gumowy i piankowy, dzięki któremu pewnie leży w dłoni i pozwala zachować bezpieczną odległość.

Więcej szczegółów

49,98 zł z VAT

 • Hak posiada teleskopową konstrukcję pracująca w zakresie od 48 cm do 130 cm. Może udźwignąć ciężar do 2kg na maksymalnej długości ramienia. 

  Narzędzie przydaje się nie tylko do pracy z wężami, ale też do przesuwania elementów w terrarium oraz rozgrzebywania ściółki w poszukiwaniu zakopanego zwierzęcia. 

  Ten produkt jest niezbędny każdemu hodowcy jadowitych i agresywnych zwierząt.
  Cechuje się wysoką funkcjonalnością dostępną za niewygórowaną cenę.

  Długość: 48 - 130 cm.

  Repti-Zoo to marka największego na świecie producenta sprzętu terrarystycznego. Z ich fabryk, doświadczenia, usług i towarów korzysta większość znanych i cenionych firm. Ich produkty znajdziemy wśród oferty najlepszych marek z całego świata m.in. z Niemiec, Anglii, Australii, USA i Japonii.
  Od niedawna produkty tej marki są również dostępne dla klientów pod oryginalną nazwą producenta - Repti-Zoo.
  To najwyższej klasy marka, której produkty są tworzone przy współudziale światowej klasy herpetologów, dzięki czemu produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko znanych firm ale również prywatnych hodowców.
  Repti-Zoo to prekursorzy nowych rozwiązań, cieszących się uznaniem klientów.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty w tej kategorii: