Komodo Basic Hatchling Kit - zestaw dla węża Zobacz większe

Komodo Basic Hatchling Kit - zestaw dla węża

AQ_8306

Nowy produkt

Komodo Basic Hatchling Kit to kompletny zestaw do hodowli pająków. Zawiera wszystkie niezbędne elementy, jest idealny dla początkujących oraz gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania przez dzieci. Zestaw został zaprojektowany przez specjalistów i zapewnia odpowiednie warunki hodowli większości węży.

Więcej szczegółów

199,98 zł z VAT

 • Idealny dla początkujących i doskonały dla dzieci, wystarczy wykonać własną aranżację. Konstrukcja zestawu jest skrajnie łatwa w instalacji oraz umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie.

  Zestaw zawiera terrarium, podłoże z włókien drzewnych, korę, termometr, matę grzewczą i miseczkę.

  Zestaw specjalnie dedykowany dla:
  - Wąż Zbożowy (Pantherophis guttatus)
  - Lancetogłów Mleczny (Lampropeltis triangulum)
  - Pończosznik (Thamnophis)
  - Heterodon zachodni (Heterodon nasicus)

  Komodo - od 20 lat obecni na rynku Wielkiej Brytanii. Pokarmy ich produkcji są najlepiej sprzedającymi się pokarmami w Europie zachodniej, a ich produkty cieszą się uznaniem herpetologów i hodowców na całym świecie. Komodo, dzięki swojemu zaangażowaniu w tworzeniu najlepszej klasy produktów, od lat jest absolutnym liderem jakości produktów terrarystycznych. Marka współtworzona jest przy współudziale hodowców z Wielkiej Brytanii od lat wyznacza nowe trendy pośród producentów produktów terrarystycznych, a zwłaszcza pożywienia.

22 inne produkty w tej kategorii: