Kategorie

Informacje

Tylko online

Happet - ozdoba do akwarium czaszka 15cm

HAPPET R141 OZDOBA CZASZKA

Nowy produkt

Zastanawiasz się, jak udekorować akwarium? Figurka czaszka to ozdoba stworzona z myślą o miłośnikach akwarystyki. Wykonana jest z łatwo tonącego i bezpiecznego dla ryb materiału. Dodatki do akwarium Happet podkreślą piękno każdego zbiornika. Dają schronienie rybom w postaci cienia oraz stanowią doskonałą kryjówkę, co pozwoli Twoim ulubieńcom czuć się bezpiecznie.

Więcej szczegółów

76,99 zł z VAT

 • Idealny dodatek do Twojego akwarium
  Ozdobna czaszka z pewnością stanie się punktem skupiającym uwagę w Twoim akwarium. Możesz dzięki niej stworzyć fantastyczną scenerię nie tylko w zbiorniku, ale również w domu, biurze czy pokoju dziecięcym. Ta czaszka to świetny prezent dla początkujących i zaawansowanych akwarystów, którzy pragną wzbogacić swoje akwarium o oryginalną dekorację.

  Z bezpiecznego materiału
  Dekoracja została wykonana z trwałego i bezpiecznego dla ryb poliestru, co oznacza, że nie stanowi zagrożenia dla zdrowia i życia Twoich ulubieńców. Materiał jest przyjazny dla środowiska wodnego, a precyzja wykonania, żywe kolory i dbałość o szczegóły sprawiają, że ozdoba jest niezwykle wyjątkowa. Dekoracja jest stabilna i dobrze utrzymuje się na dowolnej powierzchni zbiornika, co pozwala na łatwe aranżowanie przestrzeni w akwarium.

  Szczęśliwe rybki i zadowolony akwarysta
  Umieszczając w akwarium taką dekorację sprawiasz, że Twoje ryby będą czuły się jak w swoim naturalnym środowisku. Dzięki ozdobie będą mogły pływać, chować się i bawić, co pozytywnie wpłynie na ich samopoczucie i zdrowie. Ozdoba akwariowa to rozrywka dla ryb na cały dzień, a kolorowa sceneria sprawia, że stają się one bardziej aktywne. Ty z kolei możesz czerpać radość i satysfakcję podczas ich obserwowania, co sprawia, że Twoje akwarium staje się źródłem relaksu i wyciszenia.

  Nie czekaj dłużej i dodaj trochę magii do swojego zbiornika. Twoje ryby będą Ci wdzięczne za ciekawy i bezpieczny dom, a Ty będziesz mógł cieszyć się pięknem Twojego podwodnego królestwa.

  Rozmiar: 15 x 13,5 x 13 cm

18 inne produkty w tej kategorii: