Kategorie

Informacje

Tylko online

Eco Plant Hydrocotyle Japan - roślina invitro 20 sztuk

SADZONKA ROSLINA HYDRO JAPAN #

Nowy produkt

Popularna i bardzo wytrzymała roślina. Jest wszechstronna, gdyż nadaje się na trawnik, roślinę drugiego planu, a nawet do obsadzenia korzeni. Roślina nie jest wymagająca i posiada wysokie zdolności adaptacyjne oraz emersyjne. Ilość sadzonek w zestawie 20 sztuk + od 2 do 10 GRATIS

Więcej szczegółów

2,99 zł z VAT

 • O roślinie Hydrocotyle Japan:
  Roślina zdobyła popularność, dzięki sławnemu akwaryście Takashi Amano. Roślina o wszechstronnych zastosowaniach. Jest jedną z popularniejszych roślin trawnikowych i drugiego planu. Szczególnie polecana początkującym akwarystom, ze względu na dużą wytrzymałość na różne warunki panujące w akwarium.

  Roślina szybko rośnie w dobrych warunkach. Tworzy gęsty trawnik przy wysokim oświetleniu. Przy słabszym oświetleniu, sadzona w kępkach nadaje się na drugi plan. Hydrocotyle'a dobrze radzi sobie po obsadzeniu na np. korzeniach.

  Hydrocotyle'a poradzi sobie również w terrarium o wysokiej wilgotności. Jednakże jej korzenie powinny znajdować się w wodzie.

  Wysokie stężenie żelaza spowoduje czerwone wybarwienie się rośliny. Dlatego polecane jest zastosowanie Neo Tabs Plant K oraz Neo Tabs Plant Tabs do prawidłowego wzrostu.

  Roślinę można łatwo rozmnażać poprzez przycinanie i wkładanie nowych szczepek do podłoża. Podłoże powinno posiadać sporą ilość makro i mikro elementów.

  Podczas sadzenia kępy powinny znajdować się w odległości 2,5cm od siebie, aby szybciej rosły.

  Dodatek CO2 i miękka woda będą znacząco przyspieszać wzrost. Roślina ta może szybko rosnąć i będzie wymagać regularnego przycinania, gdy będzie hodowana w odpowiednich warunkach.

  Trudność hodowli:
  Łatwa/Średnia

  Roślina na plan:
  Pierwszy/Drugi

  Tempo wzrostu:

  Średnie/Szybkie

  Oświetlenie:
  Średnie ok. 0,5W/l

  Zapotrzebowanie CO2:
  Niskie 4 - 10 mg/l

  Wysokość:
  4 - 20 cm

  Zbiornik:
  Akwarium i Terrarium

  Ilość sadzonek: 20 sztuk + 2 - 10 GRATIS

  Oferta dotyczy sadzonek. Roślina jest dostarczana w formie sadzonki gotowej do rozrostu. Jest wolna od glonów i ślimaków. Roślinki te w krótkim czasie rozrosną się i przybiorą docelowe kształty. Rośliny znajdujące się w tym zestawie należy traktować jako szczepki do dalszej hodowli i rozmnażania.

30 inne produkty w tej kategorii: