Kategorie

Informacje

Tylko online

Femanga Algenstopp! Marine 500ml - do akwarium morskiego

FEMANGA ALGEN STOPP MARINE 500

Nowy produkt

Femanga Algenstopp! Marine to naturalny środek do kontrolowania wzrostu zielonych glonów nitkowatych w akwariach morskich. Bezpiecznie redukuje ilość glonów, nie szkodząc rybom ani bezkręgowcom. Łatwy w użyciu i skuteczny, zapewnia zdrowe środowisko dla wszystkich mieszkańców akwarium.

Więcej szczegółów

47,99 zł z VAT

 • Femanga Algenstopp! Marine to naturalny środek przeznaczony do kontrolowania wzrostu zielonych glonów nitkowatych w akwariach morskich. Chociaż zielone glony nitkowate są pożądane w akwariach morskich, ich nadmierny wzrost może zaszkodzić bezkręgowcom, pokrywając je i dusząc. Wielu mieszkańców raf koralowych może być pielęgnowanych tylko w akwariach wolnych od nadmiernej ilości glonów nitkowatych.

  Femanga Algenstopp! Marine bezpiecznie redukuje ilość glonów nitkowatych do naturalnego poziomu, nie szkodząc rybom ani bezkręgowcom.

  Zastosowanie:
  - Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.
  - Usuń węgiel z filtra i wyłącz lampy UV przed zastosowaniem produktu.

  Kluczowe zalety:
  - Kontrola glonów: Bezpiecznie redukuje ilość zielonych glonów nitkowatych.
  - Bezpieczeństwo: Nie szkodzi rybom, bezkręgowcom ani mikroorganizmom.
  - Łatwość użycia: Prosty sposób aplikacji i dawkowania.
  - Naturalny skład: Produkt oparty na naturalnych składnikach.
  - Bez skutków ubocznych: Przy prawidłowym stosowaniu nie ma negatywnego wpływu na akwarium.

  Dawkowanie:
  Stosuj przez 4 tygodnie, 1 raz w tygodniu, rano i wieczorem, dodając 12,5 ml na każde 100 litrów wody w akwarium. Profilaktycznie stosuj połowę dawki co 2 tygodnie.

  Opakowanie: 500ml

  Femanga Algenstopp! Marine to niezawodne rozwiązanie dla akwarystów, którzy chcą utrzymać swoje akwaria morskie w idealnym stanie, wolne od nadmiernej ilości glonów nitkowatych.

2 inne produkty w tej kategorii: