Kategorie

Informacje

Tylko online

Schone Korallen Coral Stand XS - podstawka na szczepki koralowców

SCHONE STOJAK NA KORALE 1A

Nowy produkt

Łatwa w użyciu podstawka na szczepki koralowców. Dostosowana jest do podstawek typu AF plug rocks. Zapewnia odpowiednie odseparowanie od siebie poszczególnych szczepek. Niezastąpiona, a dodatkowo jedyna na rynku podstawka do hodowli szczepek koralowców.

Więcej szczegółów

41,00 zł z VAT

 • Hodowla koralowców:
  Twoje korale dobrze się rozwijają i możesz je podzielić w celu dalszej odsprzedaży. A może prowadzisz sklep z morskim "życiem" i szukasz odpowiedniej podstawki do wyeksponowania najmniejszych szczepek pięknych koralowców SPS. Schone Koralllen jest jedynym producentem akcesoriów akwarystycznych, który o tym pomyślał. Stworzyli dla Ciebie serię podstawek Coral Sand o różnej wielkości.

  Zalety podstawki w skrócie:
  - łatwa w użyciu
  - idealne odległości pomiędzy szczepkami
  - dopasowana do plug rocks Aquaforest'a
  - niewidoczna w akwarium
  - ustawiasz gdzie chcesz
  - zapewnia lepszy dostęp do światła i pożywienia

  Jak posadzić szczepki?
  Malutki szczepek jest dość lekki. Dlatego dotychczas musiałeś go przykleić do skały, gdyż inaczej pływałby po całym akwarium. Klejenie nie zawsze jest możliwe, i sprawia pewne problemy z odrywaniem szczepki.
  Podstawka rozwiązuje ten problem. Szczepkę koralowca umieszczoną na małej skale typu plug rocks, po prostu wkładasz w otwór na nią przeznaczony. I już. Wyjmujesz kiedy chcesz.

  Łatwo przestawić:
  To nie jest możliwe, gdy szczepki masz posadzone na skale. Z podstawką to co innego. Całą hodowlę szczepek szybko przestawisz w inne miejsce, gdzie może jest więcej światła lub lepsza cyrkulacja wody.

  Odległość pomiędzy szczepkami:
  też jest ważna. Czasem niektóre koralowce nie do końca się lubią i mogą się poparzyć. Dlatego podstawka ma odpowiednio rozmieszczone otwory, aby uniknąć tego problemu.

  Idealne warunki hodowli:
  Podstawka zapewnia odpowiednie podwyższenie, aby Twoje szczepki miały lepszy dostęp do światła.

  Niewidoczna i wytrzymała:
  W całości wykonana jest z jednego elementu akrylu. nie posiada żadnych spoin, klei czy śrub. Jest całkowicie odporna i neutralna dla wody morskiej. Jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, a dodatkowo całkowicie przeźroczysta.

  Wymiary: 11,5x7x7,5cm
  Ilość szczepek: 530 inne produkty w tej kategorii: