Kategorie

Informacje

Tylko online

SunSun / Grech Big Tube 16000 - pompa niskiego zanurzenia

SUNSUN CEF-16000

Nowy produkt

Pompa o wysokiej wydajności. Dedykowana do zasilania kaskad, systemów filtracyjnych, fontann, strumieni itp. stosowanych w oczkach wodnych. Może pracować w płytkim zanurzeniu. Toleruje brudną wodę.

Więcej szczegółów

599,99 zł z VAT

 • Płytkie zanurzenie:
  Pompa Big Tube jest całkowicie wodoodporna i może pracować w pełnym zanurzeniu. Jednakże najważniejszą zaletą jest możliwość pracy w tylko częściowym zanurzeniu. Minimalny poziom wody to zaledwie 12 cm.

  Super wydajność:
  Pompa potrafi przetłoczyć spore ilości wody. 16000l/h to doskonały wynik. Biorąc pod uwagę duży wylot wody z pompy i wysoką wydajność możesz przepompować sporą ilość brudnej wody.
  Pompa producenta SunSun zbudowana jest na bazie wieloletnich doświadczeń. Cechuje się niezawodnością i wydajną pracą oraz wysoką energooszczędnością. Wirnik, będący sercem urządzenia jest odporny na wysoki opór tłoczonej wody, a ponad to posiada oś z spieku metali nierdzewnych z tytanem.

  Czy pompa może pracować bez przerwy?
  Tak pompa może pracować 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ciągła praca nie jest dla niej obciążeniem i nie wpływa na żywotność produktu.

  Czy jest odporna na zanieczyszczoną wodę?
  Tak pompa toleruje brudną wodę w tym zanieczyszczenia o średnicy do 0.6cm. Pompa posiada duże sitko filtracyjne, mające za zadanie nie dopuszczać do pompy większych zanieczyszczeń niż 0.6cm.

  Duża rura wylotowa:
  pompa zakończona jest sporym wylotem wody o średnicy 75mm.

  Długi i gruby kabel i zasilanie 230V:
  Pompa zasilana jest prosto z gniazdka. Bezpośrednie połączenie zapewnia długi na 10 metrów trzy-żyłowy kabel zakończony wtyczką standardową Europejską (Polską) z żeńskim bolcem na uziemienie.

  Dane techniczne:
  - wydajność: 16000l/h
  - pobór prądu: 75W
  - słup podnoszenia wody: 200cm
  - średnica wylotu 75mm
  - minimalne zalanie 12cm
  - wymiary: 22.5 x 20 x 60cm (szerokość x długość x wysokość)

30 inne produkty w tej kategorii: