Kategorie

Informacje

Tylko online

SunSun ShallowPump 1000l/h - pompa niskiego zanurzenia

SUNSUN JGP-1000L POMPA

Nowy produkt

Pompa o unikalnej konstrukcji, umożliwiającej pracę w płytkim zanurzeniu (nawet 0,8cm). Posiada spory koszyk zabezpieczający przed przedostawaniem się większych zanieczyszczeń do pompy. Może pracować bez przerwy 24/7. Idealnie sprawdza się do osuszania akwariów, zalanych piwnic, czy wypompowywania wody z innych zbiorników. Dodatkowo może pracować jako pompa zasilająca np: filtr oczka wodnego.

Więcej szczegółów

54,99 zł z VAT

 • Super płytkie zanurzenie:
  Pompa ShallowPump jest całkowicie wodoodporna i może pracować w pełnym zanurzeniu. Jednakże najważniejszą zaletą jest możliwość pracy w tylko częściowym zanurzeniu. Minimalny poziom wody to zaledwie 8mm.

  Super wydajność:
  Pompa producenta SunSun zbudowany jest na bazie wieloletnich doświadczeń. Cechuje się niezawodnością i wydajną pracą oraz wysoką energooszczędnością. Wirnik, będący sercem urządzenia jest odporny na wysoki opór tłoczonej wody, a ponad to posiada oś z spieku metali nierdzewnych z tytanem.
  Dlatego, pompa może tłoczyć wodę na wysokość 140cm oraz posiada wydajność 1000l/h.

  Czy pompa może pracować bez przerwy?
  Tak pompa może pracować 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ciągła praca nie jest dla niej obciążeniem i nie wpływa na żywotność produktu.

  Czy jest odporna na zanieczyszczoną wodę?
  Pompa posiada duże sitko filtracyjne, mające za zadanie nie dopuszczać do pompy większych zanieczyszczeń, które mogłyby zablokować wirnik.

  Złączka w zestawie:
  W zestawie znajduje się złączka na standardowy wąż 12/16mm lub na kazdy inny o średnicy wewnętrznej 12mm

  Dane techniczne:
  - pobór prądu: 15W
  - słup podnoszenia wody 140cm
  - wydajność 1000l/h
  - zasilanie 230V (kabel w zestawie)
  - długość kabla zasilającego: 150cm

30 inne produkty w tej kategorii: