Macro Aqua Cyrkulator CrossFlow L (5000-12000l/h) Zobacz większe

Macro Aqua Cyrkulator CrossFlow L (5000-12000l/h)

AQ_7916

Nowy produkt

Macro Aqua Multidirectional Flow Generator to jedyny w swoim rodzaju cyrkulator wody zapewniający stabilne krążenie wody w całym zbiorniku, niemal całkowicie likwidujący martwe strefy, pobierając przy tym minimalną ilość energii. Kierunek wytwarzanego strumienia wody można regulować w zakresie 360°. Urządzenie może pracować w jednym z kilku trybów pracy, dopasowując się do wymagań akwarium.

Więcej szczegółów

224,99 zł z VAT

 • Nowa generacja cyrkulatorów producenta Macro Aqua została wyposażona w szereg nowoczesnych rozwiązań redukujących pobór prądu z sieci elektrycznej, co czyni ją niezwykle oszczędną na tle konkurencji. Dodatkowo do produkcji elementów wirnika zastosowano włókno węglowe a oś wirnika jest wykonana z trwałej ceramiki wydłużając w ten sposób żywotność pompy oraz zapewniając jej cicha pracę przez długie lata.

  Pompa Macro Aqua Flow Generator montowana jest do szyby za pomocą dużego magnesu co zapewnia jej solidne mocowanie. Dzięki systemowi przesłon regulacja kierunku strumienia wody jest łatwa i prosta.

  Innowacyjny poziomy wirnik generuje płaszcz poruszającego się strumienia wody, gdzie w przypadku zwykłego wirnika śrubowego mamy do czynienia jedynie z słupem poruszającego się strumienia wody, zapewnia to o wiele lepszą cyrkulację, zwłaszcza w okolicach przydennych.

  Pompa może pracować w pionie jak i w poziomie.

  Znajdujący się w zestawie z pompą sterownik pozwala wybrać jeden z kilku trybów pracy:
  P: praca pompy w trybie ciągłym - rafowym
  R: Random; program podczas którego programator wybiera losową moc zmieniając ją co kilka sekund
  W: Wave; program przełączający moc regularnie generując falowanie wody
  h: High; ciągła praca przy maksymalnej mocy

  Programator posiada wodoodporny przycisk dotykowy, dzięki czemu nie ma ryzyka zalania urządzenia mokrą dłonią.
  Dane techniczne:
  Moc: 7 - 14W
  Wydajność : 5000 - 12000 l/h
  Wymiary: 17 x 4.2 x 6 cm

   

28 inne produkty w tej kategorii: