Komodo Cuttlebone - Sepia w całości Zobacz większe

Komodo Cuttlebone - Sepia w całości

AQ_8499

Nowy produkt

Sepia Cuttlebone producenta Komodo jest bogatym, naturalnym źródłem wapna oraz mikroelementów, które jest niezwykle ważnym elementem diety każdego żółwia lądowego oraz wodnego, ptaka, gryzonia. Można stosować także dla bezkręgowców o dużym zapotrzebowaniu na węglan wapnia (krocionogi, ślimaki lądowe, kraby).

Więcej szczegółów

5,99 zł z VAT

  • Pokarm wzmacnia dziób ptaka, skorupę zółwia, zęby gryzoni oraz szkielet wszystkich garunków zwierząt. Sepia to szkielet wapienny mątwy, który jest świetnym źródłem naturalnego wapna, jest lepiej i łatwiej przyswajalne iż wapno z „kostek wapiennych”, składających się głownie z gipsu.

    Sepia zawiera ponad 80% węglanu wapnia. Oprócz wapnia ma wiele mikroelementów takich jak: magnez, mangan, tytan, żelazo, miedź, nikiel, chrom, wanad, cynk, bar, lit, glin, molibden.

    Produkt posiada specjalny uchwyt utrzymujący kość w jednym miejscu, nawet podczas pobierania pokarmu przez niezdarne żółwie czy nazbyt energiczne ptaki.

    Opakowanie zawiera dwie całe muszle mątwy. Produkt w 100% naturalny.

    Komodo - od 20 lat obecni na rynku Wielkiej Brytanii. Pokarmy i witaminy ich produkcji są najlepiej sprzedającymi się pokarmami w Europie zachodniej, a ich produkty cieszą się uznaniem herpetologów i hodowców na całym świecie. Komodo, dzięki swojemu zaangażowaniu w tworzeniu najlepszej klasy produktów, od lat jest absolutnym liderem jakości produktów terrarystycznych. Marka współtworzona jest przy współudziale hodowców z Wielkiej Brytanii od lat wyznacza nowe trendy pośród producentów produktów terrarystycznych, a zwłaszcza pożywienia i witamin.

30 inne produkty w tej kategorii: