Kategorie

Informacje

Tylko online

SHOKUMOTSU Kuriru 75 ml - kryl pacyficzny tabletki

BAG FOOD SHOKU KURIRU 40G

Nowy produkt

Pokarm klasy premium. Produkowany i przeznaczony dla zawodowych hodowli ryb akwariowych ozdobnych o wygórowanych wymaganiach żywnościowych. Najczystsza postać krylu w tabletkach. Posiada silne właściwości wzmacniające. Jest to bogata pełnoporcjowa dieta dla wszystkożernych ryb przydennych i skorupiaków.

Więcej szczegółów

3,99 zł z VAT

 • Najczystszy kryl:
  Kryl Pacyficzny ma wiele właściwości i wartości odżywczych. Do najważniejszych zaliczyć można wysoką zawartość kwasów omega-3 białka, chityny i wapnia. Kondycja i witalność ryb znacznie się poprawia przy reguralnym stosowaniu Krylu. Ponadto, zauważono, większą chęć do rozmnażania się zwłaszcza kirysków przy podawaniu tego pokarmu. Dzięki zawartości czerwonych krwinek, ryby posiadają mocniejsze i pełniejsze wybarwienie.

  Produkt stosowany w dużych hodowlach ryb akwariowych. Znacząco poprawia wzrost, wybarwienie i chęć rozmnażania. Dostęp do naturalnego pokarmu jest sygnałem dla ryb znaczącym "nasz obszar jest bogaty w pożywienie, możemy się rozmnażać".

  Do produkcji SHOKUMOTSU Kuriru nie wykorzystano mączki rybnej i innych substancji paszowych, które można znaleźć w podobnych 'krylowych' tabletkach.

  Ważne informacje:
  - nie brudzi wody
  - zmniejsza ilość i obniża szkodliwość odchodów (lepsza przyswajalność)
  - bogaty w witaminy
  - idealne menu dla małych ryb ozdobnych i krewetek

  Wartość odżywcza:
  Pokarm dla gadów Kuriru to prawdziwa bomba najczystszych składników odżywczych i witamin, którą są łatwo przyswajane przez ryby, bez niepotrzebnego obciążania ich układu pokarmowego.
  W pokarmie znajdują się:
  - witamina A
  - witamina B1
  - witamina B6
  - witamina E
  - witamina D3
  - witamina C
  - witamina B12
  - magnez
  - wapno
  - kwasy omega-3
  - fosfor


  Skład: Kryl pacyficzny czerwony, rośliny, krwinki czerwone, skorupiaki, ryby.

  Bezpieczny import i pakowanie:
  Pokarm importowany jest w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Pakowany jest i suszony przy udziale sterylizatorów, tak aby do pokarmu nie dostały się żadne szkodliwe mikroorganizmy.

  Tylko sterylne warunki maszynowego rozważania pokarmu:
  Ta oferta dotyczy opakowania uzupełniającego. Opakowanie to jest szczelnie zgrzewane. Pokarm odważany jest przez maszynę, która jednocześnie zgrzewa i pompuje woreczki. Całość odbywa się bez udziału człowieka, dla zachowania najwyższej jakości i sterylności pożywienia.

  STOP RĘCZNEMU ODWAŻANIU:
  Zastanów się. Kupujesz gada za 200 - 300zł albo ryby całą gromadę. A potem kupujesz nie sprawdzony i nie oryginalny pokarm ważony w paskudnych warunkach i wesoło podajesz to zwierzakowi. Czy to rozsądne? Czy wiesz jakie zwykle świńskie warunki panują w takim pomieszczeniu gdzie przypadkowy sprzedawca odważa kubkiem pokarm dla Twojego ukochanego gada lub ryb? Pokarm trzymany jest w otwartych workach po 100l i co jakiś czas ktoś podejdzie tam z obrzydliwym kubkiem. Nie umyje rąk, kubka ani stanowiska czy wagi i sypie bezwstydnie pokarm do worka strunowego. Co mu wypadnie to zgarnie z blatu ręką i Ci dosypie. Jeżeli ma gest to dmuchnie ustami w worek, aby Ci się pokarm nie pogniótł. Smacznego!

  Shokuomtsu, tajemnica i hodowla ryb:
  Każdy szanujący siebie i swoje zwierzaki akwarysta czy terrarysta, każdy właściciel hodowli ryb czy gadów lub płazów, każdy właściciel gromady zwierząt wystawowych, każdy opiekun zwierząt w ogrodach zoologicznych chce mieć pewność, że to co podaje swoim podopiecznym jest najlepszej jakości. A przynajmniej nie jest tworzone z produktów paszowych czy mączki zwierzęcej. Tylko naturalny pokarm oparty na zbilansowanych prawdziwych składnikach może odwzorować naturalne środowisko, a tym samym menu ryb czy gadów i płazów. Podając pokarm Shokumotsu masz pewność, że zwierzak zje to co sam upolowałby w swoim naturalnym środowisku. Przecież niczego więcej nie potrzebuje do prawidłowego wzrostu i ubarwienia. Wystarczy mu tylko natura, która zadbała o każde nawet najmniejsze zwierzę. To człowiek jest przeciwnikiem tej równowagi. Pamiętaj o tym!

  Parametry:
  - opakowanie: uzupełniające
  - data przydatności przed otwarciem opakowania: 2 lata od daty zakupu
  - data przydatności po otwarciu: ok. 5 miesięcy.
  - waga: 40g
  - objętość: 75ml

30 inne produkty w tej kategorii: