Kategorie

Informacje

Tylko online

Oase Organix Daily Flakes 150ml - pokarm granulki dla ryb

Oase ORGANIX Daily Flakes 150

Nowy produkt

Najwyższej klasy czysty pokarm dla ryb. Zawiera cale ryby i krewetki jako skład pokarmu, a nie tylko jej części lub mączkę rybną. Produkty roślinne wchodzące w skład pokarmu np: wodorosty pochodzą z naturalnego miejsca swojego występowania. Bogaty w witaminy i aminokwasy dla lepszej kondycji i witalności małych podopiecznych.

Więcej szczegółów

22,99 zł z VAT

 • Badania Ichtiologiczne Niemieckiego OASE:
  Pozwoliły na stworzenie najlepszej odpowiedniej, zbilansowanej diety codziennej dla wybranego gatunku ryb tropikalnych. Dlatego stosując pokarmy OASE masz pewność, że dostarczasz swoim podopiecznym wszystko to co znalazłby do zjedzenia w naturalnym środowisku.

  Organix Daily:
  To naturalny pokarm przeznaczony do codziennej diety. Dla zrównoważonego, wszechstronnego zaopatrzenia w wiele różnych witamin i pierwiastków śladowych - idealne do codziennego karmienia większości mieszkańców akwarium, którzy żywią się głównie mięsem. Postać dużych płatków jest odpowiednia dla wszystkich ryb ozdobnych.

  Nie mętnieje, nie brudzi wody:
  W przypadku nie zjedzenia pokarmu, ten pozostawiony w wodzie, nie mętnieje, nie wpływa negatywnie na parametry wody.

  Współpracujemy z MSC:
  Marine Stewardship Council (MSC) to międzynarodowa organizacja non-profit. Organizuje i nagradza wysiłki na rzecz ochrony oceanów i zabezpieczania zasobów rybnych na przyszłość.

  Każdy pokarm Oase posiada certyfikat MSC. Oznacza to, ze pokarm pochodzący z naturalnych złóż jest pobierany w sposób zrównoważony nie zagrażający naturalnemu środowisku.

  Bez chemii:
  W pokarmie nie znajdziesz wzmacniaczy smaku, zapachu, utwardzaczy, barwników, zagęszczaczy itp.

  Skład:
  - cały łosoś
  - świeże wodorosty
  - całe krewetki
  - mąka pszenna
  - kiełki pszenicy
  - cały śledź

  Witaminy:
  - witamina A
  - witamina C
  - witamina E
  - witamina B2
  - witamina B12

  Opakowanie: 150ml - 25g

30 inne produkty w tej kategorii: