Kategorie

Informacje

Tylko online

Oase Organix Power Flakes 250ml - pokarm płatki dla ryb

Oase ORGANIX Power Flakes 250

Nowy produkt

Najwyższej klasy czysty pokarm dla ryb. Zawiera cale ryby i krewetki jako skład pokarmu, a nie tylko jej części lub mączkę rybną. Produkty roślinne wchodzące w skład pokarmu np: wodorosty pochodzą z naturalnego miejsca swojego występowania. Bogaty w witaminy i aminokwasy dla lepszej kondycji i witalności małych podopiecznych.

Więcej szczegółów

35,99 zł z VAT

 • Badania Ichtiologiczne Niemieckiego OASE:
  Pozwoliły na stworzenie najlepszej odpowiedniej, zbilansowanej diety codziennej dla wybranego gatunku ryb tropikalnych. Dlatego stosując pokarmy OASE masz pewność, że dostarczasz swoim podopiecznym wszystko to co znalazłby do zjedzenia w naturalnym środowisku.

  Organix Power Flakes:
  To naturalny pokarm zawierający krewetki z wód Alaski. Dla zrównoważonego, wszechstronnego zaopatrzenia w wiele różnych witamin i pierwiastków śladowych - idealne do codziennego karmienia większości mieszkańców akwarium, którzy żywią się głównie mięsem. Postać pałeczek jest przystępna dla wszystkich ryb, po opadnięciu na dno lekko pęcznieją stając się pokarmem dla ryb przydennych.

  Nie mętnieje, nie brudzi wody:
  W przypadku nie zjedzenia pokarmu, ten pozostawiony w wodzie, nie mętnieje, nie wpływa negatywnie na parametry wody.

  Współpracujemy z MSC:
  Marine Stewardship Council (MSC) to międzynarodowa organizacja non-profit. Organizuje i nagradza wysiłki na rzecz ochrony oceanów i zabezpieczania zasobów rybnych na przyszłość.

  Każdy pokarm Oase posiada certyfikat MSC. Oznacza to, ze pokarm pochodzący z naturalnych złóż jest pobierany w sposób zrównoważony nie zagrażający naturalnemu środowisku.

  Bez chemii:
  W pokarmie nie znajdziesz wzmacniaczy smaku, zapachu, utwardzaczy, barwników, zagęszczaczy itp.

  Skład:
  - cały łosoś
  - świeże wodorosty
  - całe krewetki
  - mąka pszenna
  - kiełki pszenicy
  - cały śledź

  Witaminy:
  - witamina A
  - witamina C
  - witamina E
  - witamina B2
  - witamina B12

  Opakowanie: 250ml - 40g

30 inne produkty w tej kategorii: