Kategorie

Informacje

Tylko online

Terrario Costa Rica Forest 8l - mieszanka z włókien kokosa i zrębki kokosa

TR COSTA RICA FOREST 650G

Nowy produkt

Specjalnie selekcjonowane podłoże z włókien kokosa i zrębków kokosa. Doskonale sprawdzi się jako suchy lub wilgotny substrat wybiegu. Produkt ten cechuje wysoka absorpcja wody oraz wilgoci dzięki czemu podłoże sprawdza się w prawidłowym funkcjonowaniu terrariów suchych oraz utrzymuje wysoką wilgotność w terrariach tropikalnych. Dedykowany dla pająków, owadów, wybranych gadów i płazów oraz jako podłoże dla roślin.

Więcej szczegółów

5,49 zł z VAT

 • Seria podłoży Terrario - Heart of the Jungle:
  To specjalnie wyselekcjonowane podłoże pochodzące z legalnych źródeł. Selekcja polega na dobieraniu odpowiednich szczepów roślin przeznaczonych do stworzenia podłoża. Rośliny dobierane są pod kątem kondycji oraz stanu zdrowia. Uzyskany w ten sposób substrat cechuje się zwiększoną wytrzymałością, absorpcją wody i wilgoci czy wytrzymałością na temperatury i czynniki mechaniczne - w zależności od rodzaju podłoża.

  Bezpieczeństwo i świeżość podłoży z serii Heart of the Jungle:
  Producent Terrario dokłada wszelkich starań, aby dotarło do Państwa świeżo "zebrane" podłoże. Długi czas magazynowania może wpływać niekorzystnie na podłoża roślinne. Dlatego, Terrario jako jedyny korzysta z szybkich linii lotniczych przy odbiorze substratu z miejsca jego naturalnego pochodzenia.

  Podłoże Costa Rica Forest:
  Doskonale oddaje charakterystykę wilgotnego środowiska i znakomicie dopasowuje się do potrzeb użytkownika. Podłoże z włókien kokosa doskonale wchłania oraz utrzymuje wilgoć zachowując w ten sposób równowagę wewnątrz wybiegu. Może być wykorzystywane w szerokim zakresie zastosowań, a w tym: terraria wilgotne, suche, paludaria, kompozycje typu las w słoiku i jako podłoże dla roślin tropikalnych.

  Podłoże nie stanowi zagrożenia w incydencie przypadkowego spożycia przez gady czy płazy.

  Opakowanie hermetyczne:
  Podłoże jest hermetycznie pakowane tuż po jego zebraniu. To dlatego etykieta producenta znajduje się na zewnątrz opakowania.

  Oferta dotyczy:
  TERRAIO Costa Roca Forest
  Opakowanie zawiera 8 - 9 litrów

  Sposób użycia:
  - podłoże umieścić w ciepłej wodzie na około 30 minut  Krótki opis i zastosowań wszystkich rodzai podłoża Heart of the Jungle, dostępnych w osobnych ofertach / aukcjach:

  - Brasil Wetlands:
  Drobne podłoże z włókien kokosowych. Do wszystkich typów terrarii ze wskazaniem na tropikalne. Dla małych i średnich zwierząt lubiących wilgotność.
  - Natural Nukak: Bardzo drobne podłoże z włókien kokosowych. Do wszystkich typów terrarii ze wskazaniem na tropikalne. Dla małych zwierząt lubiących wilgotność.
  - Negro Rainforest: Zrębki kokosa. Podłoże dla średnich i dużych zwierząt. (żółwie węże, ssaki) Terrarium wilgotne lub suche.
  - Madidi Rainforest: Drobne kokosa. Podłoże dla średnich i małych zwierząt. (jaszczurki, płazy, ssaki) Terrarium wilgotne lub suche.
  - Wild Peru Earth: Zrębki kokosa. Podłoże dla średnich i dużych zwierząt, a dodatkowo dla świetne dla pajęczaków. (żółwie węże, ssaki, avicularia) Terrarium wilgotne lub suche. Uzupełnienie do wystroju lasu.
  - Jami Japura: Uzupełnienie wystroju terrarium jako ściółka. Świetne dla węży i ssaków. Umożliwia tworzenie naturalnych kryjówek i nor. Terrarium suche i wilgotne.
  - Endau Park Soil: Podłoże silnie chłonące ciecz. Polecane dla żółwi jako uzupełnienie podłoża.
  - Maduru Oya Soil: Podłoże na bazie celulozy i srebra. Dla wszystkich gadów i ssaków. Działa antybakteryjnie.
  - Peak Wilderness: Drobne zrębki bukowe. Podstawowe podłoże do terrarium suchego i wilgotnego jako uzupełnienie.
  - Krau Wildlife: Bardzo drobne podłoże z włókien drewna. Powszechnie znane jako Aspen lub Lignocel. Polecane dla węży i ssaków.
  - Hiyare Wilderness: Duże zrębki bukowe. Świetne dla ssaków i dużych gadów.
  - Shadow Forest Moss: Naturalny mech. jako podłoże w terrarium tropikalnym oraz świetna dekoracja.

  UWAGA: powyższe podłoża są wymienione jedynie jako informacja dodatkowa. Powyższych podłoży szukaj na innych aukcjach

14 inne produkty w tej kategorii: