Kategorie

Informacje

Tylko online

Terrario Juami Japura 5l - włókno kokosa długie

TR podłoże Juami Japura

Nowy produkt

Specjalnie selekcjonowane podłoże z włókien kokosa. Doskonale sprawdzi się jako suchy lub wilgotny substrat wybiegu. Produkt ten cechuje wysoka absorpcja wody oraz wilgoci dzięki czemu podłoże sprawdza się w prawidłowym funkcjonowaniu terrariów suchych oraz utrzymuje wysoką wilgotność w terrariach tropikalnych. Dedykowany dla pająków, owadów, wybranych gadów i płazów oraz jako podłoże dla roślin.

Więcej szczegółów

15,99 zł z VAT

 • Seria podłoży Terrario - Heart of the Jungle:
  To specjalnie wyselekcjonowane podłoże pochodzące z legalnych źródeł. Selekcja polega na dobieraniu odpowiednich szczepów roślin przeznaczonych do stworzenia podłoża. Rośliny dobierane są pod kątem kondycji oraz stanu zdrowia. Uzyskany w ten sposób substrat cechuje się zwiększoną wytrzymałością, absorpcją wody i wilgoci czy wytrzymałością na temperatury i czynniki mechaniczne - w zależności od rodzaju podłoża.

  Bezpieczeństwo i świeżość podłoży z serii Heart of the Jungle:
  Producent Terrario dokłada wszelkich starań, aby dotarło do Państwa świeżo "zebrane" podłoże. Długi czas magazynowania może wpływać niekorzystnie na podłoża roślinne. Dlatego, Terrario jako jedyny korzysta z szybkich linii lotniczych przy odbiorze substratu z miejsca jego naturalnego pochodzenia.

  Substraty są sterylizowane światłem UV-C, przez co są wolne od grzybów, bakterii oraz zarodników grzybów i pleśni. Nie posiadają sztucznych barwników, nawozów, spulchniaczy czy konserwantów.

  Podłoże Jami Japura:
  Wyjątkowe podłoże z serii Heart of the Jungle. Długie włókno kokosa umożliwia stworzenie naturalnie wyglądającej ściółki. Długi włos kokosa umożliwia tworzenie nor i kryjówek. Podłoże o wyjątkowej odporności na uszkodzenia mechaniczne, wilgotność i temperaturę Wystarczy umyć, aby było "jak nowe".

  Podłoże nie stanowi zagrożenia w incydencie przypadkowego spożycia przez gady czy płazy.

  Opakowanie hermetyczne:
  Podłoże jest hermetycznie pakowane tuż po jego zebraniu. To dlatego etykieta producenta znajduje się na zewnątrz opakowania.

  oferta dotyczy
  TERRARIO JUAMI JAPURA:
  Opakowanie zawiera 5 litrów

  Produkt specjalnie dedykowany dla:
  - drzewołazy np. rzekotka zielona (Hyla cinerea)
  - gekony z terenów tropikalnych np. gekon orzęsiony (Correlophus ciliatus)
  - wszystkie pajęczaki np. Avicularia (Avicularia Peru Purple)
  - kameleony np. kameleon jemeński Chamaeleo calyptratus
  - wszystkie węże np. wąż zbożowy (Pantherophis guttatus)
  - małe ssaki np. Chomik (Cricetinae)


  Krótki opis i zastosowań wszystkich rodzai podłoża Heart of the Jungle, dostępnych w osobnych ofertach / aukcjach:

  - Brasil Wetlands:
  Drobne podłoże z włókien kokosowych. Do wszystkich typów terrarii ze wskazaniem na tropikalne. Dla małych i średnich zwierząt lubiących wilgotność.
  - Natural Nukak: Bardzo drobne podłoże z włókien kokosowych. Do wszystkich typów terrarii ze wskazaniem na tropikalne. Dla małych zwierząt lubiących wilgotność.
  - Negro Rainforest: Zrębki kokosa. Podłoże dla średnich i dużych zwierząt. (żółwie węże, ssaki) Terrarium wilgotne lub suche.
  - Madidi Rainforest: Drobne kokosa. Podłoże dla średnich i małych zwierząt. (jaszczurki, płazy, ssaki) Terrarium wilgotne lub suche.
  - Wild Peru Earth: Zrębki kokosa. Podłoże dla średnich i dużych zwierząt, a dodatkowo dla świetne dla pajęczaków. (żółwie węże, ssaki, avicularia) Terrarium wilgotne lub suche. Uzupełnienie do wystroju lasu.
  - Jami Japura: Uzupełnienie wystroju terrarium jako ściółka. Świetne dla węży i ssaków. Umożliwia tworzenie naturalnych kryjówek i nor. Terrarium suche i wilgotne.
  - Endau Park Soil: Podłoże silnie chłonące ciecz. Polecane dla żółwi jako uzupełnienie podłoża.
  - Maduru Oya Soil: Podłoże na bazie celulozy i srebra. Dla wszystkich gadów i ssaków. Działa antybakteryjnie.
  - Peak Wilderness: Drobne zrębki bukowe. Podstawowe podłoże do terrarium suchego i wilgotnego jako uzupełnienie.
  - Krau Wildlife: Bardzo drobne podłoże z włókien drewna. Powszechnie znane jako Aspen lub Lignocel. Polecane dla węży i ssaków.
  - Hiyare Wilderness: Duże zrębki bukowe. Świetne dla ssaków i dużych gadów.
  - Shadow Forest Moss: Naturalny mech. jako podłoże w terrarium tropikalnym oraz świetna dekoracja.

  UWAGA: powyższe podłoża są wymienione jedynie jako informacja dodatkowa. Powyższych podłoży szukaj na innych aukcjach

13 inne produkty w tej kategorii: