Kategorie

Informacje

Tylko online

Pet Nova zabawka gumowa - piłka ze wzorem łapek i kości niebieska 9cm

VIN-BALL-L

Nowy produkt

Piłka ze wzorem łapek i kości Pet Nova to wiele godzin dobrej zabawy dla Twojego ukochanego pupila! Wykonanie z trwałej gumy winylowej gwarantuje wytrzymałość i zapewnia rozrywkę Twojemu pieskowi - zawsze wtedy, kiedy musi zostać w domu sam.

Więcej szczegółów

5,99 zł z VAT

 • Gryzę bo lubię:
  Każdy piesek mały czy duży najzwyczajniej w świecie musi coś sobie podgryzać. A to kapcie, róg kanapy, papier toaletowy i co tam jeszcze do paszczy się zmieści. To zawsze dla niego była, jest i będzie najlepsza zabawa. Piłka ze wzorem łapek i kości to doskonała zabawa dla psa. Czworonogi zużywają swoją energię i potrzeby gryzienia właśnie na tym gryzaku.

  Wspólna zabawa:
  Zabawka idealnie sprawdza się na wspólnych spacerach z naszym czworonożnym przyjacielem. Przynoszenie piłki to jedna z ulubionych psich zabaw. Dodatkowo zabawa z tą piłką będzie najlepszą formą nauki aportowania dla Twojego pupila.

  Wyjątkowa wytrzymałość:
  Zabawka może być miliony razy ugryziona, co z pewnością sprawdzi Twój zwierzak. Nie łamie się, nie przerywa, a przy tym wytrzymała. Nie straszne jej malutkie ostre kiełki szczeniaczków czy mamucie kły dużego dorosłego osobnika.

  Wielkość: 9cm

30 inne produkty w tej kategorii: