Kategorie

Informacje

Tylko online

JBL Sansibar Dark 5kg - czarne podłoże do akwariów słodkowodnych i morskich

JBL SANSIBAR BLACK 5KG

Nowy produkt

Podłoże o gradacji 0,2-0,6mm do akwariów słodkowodnych, morskich oraz terrariów - doskonała przyczepność dla korzeni roślin.

Więcej szczegółów

37,99 zł z VAT

 • Doskonała przyczepność roślin: Podłoże o ziarnistości 0,2-0,6 mm do akwariów słodkowodnych i morskich i terarriów
  Zdrowy wzrost roślin: Zapobiega wnikaniu próchna i innych odpadków dzięki drobnej granulacji i ścisłemu ułożeniu
  Optymalne dla ryb, bezkręgowców i roślin: Nie ma wydzielania niepożądanych szkodliwych substancji do wody. Drobny piasek granitowy chroni wrażliwe wąsiki ryb żyjących przy dnie
  Bez refleksów świetlnych - pełna okazałość barw roślin i ryb: Lękliwe zwierzęta lepiej się czują i prezentują się w pełnym naturalnym przepychu barw

  Optymalne podłoże
  Podłoże jest ważną częścią urządzania akwarium, ponieważ wiele zwierząt kopie w podłożu oraz szuka pożywienia. Także rośliny muszą się w nim mocno trzymać a ich korzenia pobierać pokarm. Grzebiące ryby potrzebują koniecznie podłoża, które nie ma ostrych krawędzi. Ogrzewanie podżwirowe zaleca się tylko do podłoża od średniego do grubego, ponieważ bardzo drobne podłoże uniemożliwia powstanie właściwej cyrkulacji wody.

  Stosowanie
  Podłoże krótko przepłukać wodą wodociągową, aby usunąć pył powstały wskutek tarcia podczas transportu. Ułożyć podłoże na odżywcze podłoże (JBL AquaBasis) do wspomagania wzrostu roślin.

  Opakowanie: 5kg

11 inne produkty w tej kategorii: