Kategorie

Informacje

Tylko online

Aquarium LED Lamp Areator 2in1 - 2w1 oświetlenie LED RGB 50cm

HQ-50YK

Nowy produkt

Lampa ta pełni wiele funkcji w akwarium : oświetlenie nocne, oświetlenie dzienne - wybarwienie ryb i roślin i kurtyna napowietrzająca. To wszystko w jednym produkcie. Całość sterowana jest za pomocą pilota dla większej wygody obsługi lampy. Lampa jest całkowicie wodoodporna!

Więcej szczegółów

109,99 zł z VAT

 • Jedno urządzenie spełnia wiele funkcji:
  - oświetlenie nocne
  - wybarwienie ryb i roślin w dzień
  - dodatek do fotosyntezy roślin
  - napowietrzanie

  O funkcjach światła RGB:
  Lampa wyposażona jest w diody RGB o wysokiej skuteczności. Za pomocą pilota możesz łatwo wybrać jeden spośród 16 kolorów. Dodatkowo masz możliwość sterowania mocą światła a także programami, które samoczynnie zmieniają barwy światła.

  Przykład zastosowania:
  Po 22'giej ustalam światło na niebieskie i zmniejszam jego moc do 10%, bo chcę tylko lekką poświatę księżyca na noc. Za dnia nastawiam na kolor pomarańczowy i dodaje mocy do 100%, aby podkreślić czerwienie moich roślin.

  Albo do terrarium?
  Dlaczego nie! Stosuj lampę jako oświetlenie dla roślin tropikalnych oraz jako światło nocne. Masz aż 5 kolorów niebieskiego do wyboru!

  Kurtyna napowietrzająca:
  Całą lampę możesz umieścić pod wodą i wykorzystać jako kurtyna napowietrzająca (ale oczywiście nie musisz tego robić. Możesz też zamontować lampę np: w pokrywie).
  Włóż lampę pod wodę do króćców lampy włóż wężyk z pompki powietrza. Lampa wyposażona jest w perforację na całej jej długości, dlatego będzie się zachowywać jak standardowa kurtyna napowietrzająca - tyle że od teraz bąbelki będą podświetlone. To daje niesamowity efekt!

  Płaski kompaktowy kształt.
  To ważna zaleta lampy. Ułatwia jej schowanie w pokrywie albo pod wodą. Jej przekrój to zaledwie 3x2cm

  Elementy dodatkowe. Lampa jest wyposażona w:
  - przyssawki z uchwytem na lamę, aby ułatwić Ci montaż
  - odbiornik sygnału z włącznikiem, jeżeli zgubisz pilot, albo wyczerpie Ci się bateria (żywotność baterii to aż 24 miesiące) to możesz zmieniać programy za pomocą guzika na tym odbiorniku
  - wężyk silikonowy, do połączenia się z pompą powietrza. Wężyk ma standardowy wymiar 4/6 zwany 6mm. (napowietrzacz nie jest w zestawie)
  - połączenie kabli, ułatwia Ci przeciągnięcie przewodu zasilającego przez pokrywę itp. Połączenie jest szczelne i dodatkowo zakręcane.
  - zasilacz elektroniczny. Dba o niskie zużycie prądu.
  - dodatkowa przyssawka na kablu, aby łatwiej ułożyć przewód zasilający


  Dane techniczne:
  - wymiary: 3x2x50,5cm (z podłączonym wężykiem lampa ma długość ok. 51,5cm)
  - pobór mocy: &W
  - ilość diod: 24 RGB
  - dedykowana do akwarium / terrarium 55 - 70cm
  - długość wężyka z zestawu 100cm
  - ilość wejść dla napowietrzacza: 1
  - całkowita długość przewody zasilającego 160cm

6 inne produkty w tej kategorii: