Kategorie

Informacje

Tylko online

Repti-Zoo oprawka ceramiczna kątowa

RZ Oprawka katowa CS007

Nowy produkt

Ceramiczna oprawka Repti-Zoo, odporna na ekstremalnie wysokie temperatury. Łatwy montaż w każdym terrarium.
Do żarówek grzewczych o mocy maksymalnie 200W.
Oprawka wraz z kablem i włącznikiem.

Więcej szczegółów

36,49 zł z VAT

 • Oprawka została wykonana z odpornego na wysokie temperatury proszku ceramicznego, który został poddany dwukrotnemu wypalaniu.
  Oprawka nadaje się do każdego rodzaju terrarium, dzięki łatwemu podłączeniu z sieci 220V oraz otworom montażowym. Wystarczy przykręcić oprawkę do płyty, szkła czy siatki stalowej a z drugiej strony podłączyć zasilanie.
  Idealna do użytku w terrariach "własnej roboty"

  W zestawie znajduje się komplet śrub i wtyczek montażowych.

  Specyfikacja:
  - Do żarówek o maksymalnej mocy 200W
  - Gwint e27
  - Długość kabla 180cm z włącznikiem
  - wtyczka europejska


  Repti-Zoo
  to marka największego na świecie producenta sprzętu terrarystycznego. Z ich fabryk, doświadczenia, usług i towarów korzysta większość znanych i cenionych firm.Ich produkty znajdziemy wśród oferty najlepszych marek z całego świata m.in. z Niemiec, Anglii, Australii, USA i Japonii. Od niedawna produkty tej marki są również dostępne dla klientów pod oficjalną nazwą producenta - Repti-Zoo.
  To najwyższej klasy marka, której produkty są tworzone przy współudziale światowej klasy herpetologów, dzięki czemu produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko znanych firm ale również prywatnych hodowców. Repti-Zoo to prekursorzy nowych rozwiązań, cieszących się uznaniem klientów.

7 inne produkty w tej kategorii: