Kategorie

Informacje

Tylko online

Evolution Aqua PondTreats 4in1 - karma mix dla ryb oczko wodne 6l

EVO POND TREATS 1 KG

Nowy produkt

Karma naturalna dla ryb stawowych - oczko wodne. Jest to mix czterech gatunków suszonych owadów. Naturalny produkt to naturalna siła, wybarwienie i kondycja ryb, a co więcej naturalne i pełne trawienie oraz przyswajanie pokarmu. Opakowanie 6 litrów.

Więcej szczegółów

229,99 zł z VAT

 • - cztery gatunki robaków suszonych w jednym wiaderku
  - naturalna karma
  - smaczna i pożywna
  - bez ulepszaczy, paszy czy konserwantów

  Pokarm jako dieta codzienna lub uzupełnienie:
  To bez większego znaczenia, czy podasz ten pokarm rybom codziennie czy jako smaczna przekąska. Są to naturalne suszone robale, czyli dokładnie to co ryba zjadałby gdyby sama musiała się troszczyć o pokarm.

  100% robaczki:
  Naturalny pokarm to pełne przyswajanie przez układ pokarmowy, pełne trawienie naturalne białko wapno i składniki odżywcze. W gruncie rzeczy to nie możesz podać bardziej naturalnej karmy rybom niż robaki, bo to już jest najbardziej naturalne.

  4 smaki:
  Czyli cztery rodzaje robali. Dla urozmaicenia jak i poszerzenia gamy odżywczej.

  Robaki nie mieszają się i łatwo nabierają się:
  Wewnątrz wiaderka znajduje się przekładka, uniemożliwiająca zmieszanie się ze sobą poszczególnych gatunków robaków. Wewnątrz znajdziesz również miarkę (łopatkę) do karmienia.

  Suszony robak długo pływa:
  A co więcej niemalże w ogóle nie namacza się. A to oznacza, że będzie długo pływać na powierzchni dając Twoim rybom szanse na zjedzenie go. W ten sposób karma nie opada na dno - nie zamula wody.

  Wiaderko: 6l30 inne produkty w tej kategorii: