Jecod SK-50 - skimmer do oczka wodnego

AQ_9628

Nowy produkt

Filtr powierzchniowy - skimmer SK-50 znacznie ułatwia utrzymanie oczka wodnego w czystości. Urządzenie to przeznaczone jest do zbierania nieczystości typu liście czy igliwie z powierzchni oczka wodnego. Bardzo pojemny kosz na nieczystości posiada siatkę oraz gąbkę filtrującą. Dodatkowo, filtr zapobiega zamarzaniu wody w okresie zimowym.

Więcej szczegółów

149,99 zł z VAT

 • Do czego służy filtr powierzchniowy?
  Filtr odpowiedzialny jest za zbieranie wszelkich nieczystości znajdujących się na powierzchni wody. Zapobiega niekontrolowanemu rozkładaniu się liści i innych elementów, dbając o klarowność wody. 
  Stały pobór wody z powierzchni zapobiega zamarzaniu wody w zimę, dostarczając jednocześnie tlen dla ryb obecnych w zbiorniku. 

  Jak go umieścić w oczku?
  Instalacja jest skrajnie prosta. Wystarczy włożyć skimmer do wody. Jego podstawkę przysypać kamieniami, wyregulować jego wysokość, a następnie podłączyć do pompy wody.

  Jakie ma króćce przyłączeniowe?
  Filtr można podłączyć do węży o średnicach: 20mm, 25mm, 32mm lub 40mm

  Jak głębokie powinno być oczko wodne?
  Filtr ma regulowaną wysokość i z łatwością obsłuży oczko wodne o głębokości od 65cm do 95cm.

  Jak wyregulować wysokość filtra?
  Skimmer posiada teleskopową regulację umożliwiając płynna i szybką zmianę jego wysokości. Dodatkowo, kosz filtra wraz z teleskopową rurką umieszczony jest na przegubie kulowym, co znacznie ułatwia jego instalacje w przypadku nierównego podłoża. 

  Wymiary i pojemność filtra:
  - kosz na nieczystości 6,2l; 21x20cm
  - podstawa średnica: 34cm
  - wysokość 61cm do 91cm


30 inne produkty w tej kategorii: