Kategorie

Informacje

Tylko online

SunSun CHJ-600 - pompa obiegowa - fontannowa 600l/h

SunSun Pompa CHJ-600

Nowy produkt

Wielozadaniowa pompa wody o przepływie 600l/h. Znajdzie zastosowanie jako zasilenie filtra wody, sterylizatora, fontanny, jako pompa obiegowa lub pompa do dolewki. Posiada płynną regulację przepływu wody, dostosowując się do różnych zadań. Pompa może pracować w wodzie słodkiej i morskiej w pełnym zanurzeniu. Jest przystosowana do pracy ciągłej.

Więcej szczegółów

49,99 zł z VAT

 • Konstrukcja jak i budowa pompy jest wynikiem wieloletnich badań i sporego doświadczenia największego na świecie producenta sprzętu akwarystycznego.

  Gdzie znajdzie zastosowanie?
  Pompa z powodzeniem może pracować jako pompa obiegowa, jako zasilacz do filtra UV, filtra wody, do dolewki i wiele innych. Zastosowania są wręcz nie ograniczone.

  Czy może być zanurzona w wodzie?
  Konstrukcja pompy zakłada jej całkowite zanurzenie.

  Czy może pracować w brudnej wodzie?
  Pompa toleruje pracę z brudną wodą. Jest w stanie przepompować cząsteczki które mogą się przedostać przez wstępne sito filtrujące.

  Regulacja wydajności:
  Pompa posiada regulacje wydajności od 8% do 100% mocy.

  Złączki:
  W zestawie znajdują się złączki na wąż o średnicy wewnętrznej 12mm, 13mm, i 16mm

  Przyssawki i nóżki:
  W zestawie znajduje się komplet gumowych nóżek tłumiących drgania oraz komplet przyssawek umożliwiających montaż pompy na ściance akwarium.

  Silnik i wirnik:
  Filtr producenta SunSun zbudowany jest na bazie wieloletnich doświadczeń. Cechuje się niezawodnością i wydajną pracą oraz wysoką energooszczędnością. Wirnik, będący sercem urządzenia jest odporny na wysoki opór tłoczonej wody, a ponad to posiada oś z spieku metali nierdzewnych z tytanem, umożliwiając pracę pompy w wodzie morskiej.

  Dane techniczne:
  - pobór mocy: 8W
  - wydajność maksymalna: 600l/h
  - wydajność minimalna: 50l/h
  - słup podnoszenia wody: 1,3m
  - wymiary: 73x61x86mm

30 inne produkty w tej kategorii: