Kategorie

Informacje

Tylko online

SunSun HJ-603 - Pompa z filtrem i fontanną

SunSun Pompa fontannowa HJ-603

Nowy produkt

SunSun HJ-603 to nowoczesny zestaw fontannowy oparty na wyjątkowo energooszczędnej pompie (8W) o dużej regulowanej wydajności.
W zestawie znajduję się zestaw dysz wylotowych o różnych konfiguracjach ustawień wylotu wody. Komplet umożliwia szybkie stworzenie pięknej fontanny w każdym zbiorniku wodnym.

Więcej szczegółów

59,99 zł z VAT

 • Pompa:
  Pompa, zawarta w zestawie, została zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz została wykonana z najlepszej klasy materiałów, dzięki czemu udało się stworzyć wyjątkowo energooszczędną pompę o sporej wydajności. Pompa cechuję się cichą pracą oraz niezawodnością.

  Wydajność pompy jest regulowana od 0 do 100% mocy.

  Filtr:
  Dodatkowym atutem pompy jest filtr gąbkowy, mający za zadanie oczyszczanie wody z zanieczyszczeń oraz zabezpieczenie pompy przed zablokowaniem w wyniku dostania się do wirnika nieczystości.

  Fontanna:
  Dopełnieniem doskonałego zestawu fontannowego są cztery różne dysze wylotowe o unikalnych możliwościach umożliwiających stworzenie różnorodnych kształtów fontanny wodnej. Wśród niech znajdziemy dyszę umożliwiającą stworzenie: wulkanu - składającego się z wielu strumieni wodnych, fontanny w kształcie dzwonu, fontanny w kształcie kuli oraz prysznic wielu strumieni wodnych.

  Wylot fontannowy umożliwia wyregulowanie długości dyszy fontannowej (25 - 40cm) dysza fontannowa umieszczona jest na przegubie kulowym, umożliwiającym ustawienie fontanny pod kątem.

  Króćce:
  W zestawie oprócz pompy, filtra i fontanny znajdziemy również dwa króćce przyłączeniowe.
  Dzięki króćcom, pompę można wykorzystać jako zasilanie do filtra lub wodospadu dekoracyjnego.

  Średnica złączek: 12mm i 16mm

  Dane techniczne:
  - maksymalny przepływ: 600L / godz
  - słup podnoszenia wody: 1,3 m
  - Pobór mocy: 8 W
  - Wymiary: 10 cm x 6,6 cm x 4,7 cm
  - możliwa głębokość zanurzenia: od 10 do 45cm
  - długość kabla 5m

30 inne produkty w tej kategorii: