Kategorie

Informacje

YOKUCHI GEN NANO P PHOSPHORUS – płynny nawóz fosforowy 30ml Zobacz większe

Tylko online

YOKUCHI GEN NANO P PHOSPHORUS – płynny nawóz fosforowy 30ml

YOKUCHI GEN NANO P 30ML

Nowy produkt

Mini buteleczka wysokoskoncentrowanego nawozu akwarystycznego. Zawartość 30ml dostarcza niezbędnego pierwiastka aż do 3300litrów wody w akwarium. Fosfor to makroelement odpowiedzialny zarówno za przebieg fotosyntezy jak i inne procesy energetyczne zachodzące w roślinie.

Więcej szczegółów

11,00 zł z VAT

 • Fosfor to makroelement odpowiedzialny zarówno za przebieg fotosyntezy jak i inne procesy energetyczne zachodzące w roślinie. Wchodzi w skład kwasów nukleinowych i fosfolipidów, wpływając również na prawidłowy rozwój systemu korzeniowego. Fosfor należy do pierwiastków mobilnych, dlatego objawy jego niedoboru pojawiają się na starszych liściach.

  Gen P – phosphorus liquid fertilizer to bogate źródło łatwo przyswajalnego fosforu, odpowiednio stosowany pozwala utrzymać rośliny w nienagannej kondycji i w połączeniu z innymi makroelementami powoduje ich bujny wzrost.

  Wydajność 3300l wody:
  To świetny wynik. Preparat wystarczy Ci na długo, nawet przy dużej obsadzie roślinami.

  Niedobór fosforu. Jak rozpoznać?
  W akwariach z dużą ilością roślin bardzo często występują niedobory fosforu. Rośliny przestają rosnąć i zmieniają odcień na jaśniejszy lub czasem ciemniejszy w zależności od gatunku. Starsze liście mogą pokryć się okrzemkami i łatwiej odpadać. Czasami zdarzają się brązowawe plamy na liściach

  Dawkowanie:
  1kropla/5litrów wody dziennie. Dozować najlepiej w pobliżu wylotu wody z filtra. W przypadku dużej ilości roślin należy odpowiednio zwiększyć dawkę nawozu.

30 inne produkty w tej kategorii: