Kategorie

Informacje

YOKUCHI GEN NANO K POTASSIUM – płynny nawóz potasowy 30ml Zobacz większe

Tylko online

YOKUCHI GEN NANO K POTASSIUM – płynny nawóz potasowy 30ml

YOKUCHI GEN NANO K 30ML

Nowy produkt

Mini buteleczka wysokoskoncentrowanego nawozu akwarystycznego. Zawartość 30ml dostarcza niezbędnego pierwiastka aż do 3300litrów wody w akwarium. Potas jest jednym z najważniejszych makroelementów. Pierwiastek ten jest aktywatorem enzymów, uczestniczy w osmoregulacji, bierze udział w gospodarce azotowej rośliny, sprzyja krzewieniu i stymuluje wytwarzanie nowych łodyg.

Więcej szczegółów

11,00 zł z VAT

 • Potas jest jednym z najważniejszych makroelementów. Pierwiastek ten jest aktywatorem enzymów, uczestniczy w osmoregulacji, bierze udział w gospodarce azotowej rośliny, sprzyja krzewieniu i stymuluje wytwarzanie nowych łodyg. Objawy niedoborów potasu widoczne są w pierwszej kolejności na starszych liściach. W akwariach roślinnych niezbędna jest jego suplementacja.

  Gen K – potassium liquid fertilizer to innowacyjny, wysoko skoncentrowany nawóz oparty na substancjach pochodzenia organicznego charakteryzujących się doskonałą biodostępnością i przyswajalnością, co pozwala łatwo i bezpieczne uzupełnić niedobory potasu w akwarium roślinnym.

  Wydajność 3300l wody:
  To świetny wynik. Preparat wystarczy Ci na długo, nawet przy dużej obsadzie roślinami.

  Niedobór potasu. Jak rozpoznać?
  Najczęstszym objawem są dziury w liściach. Na początku są widoczne jako małe kropki, które stopniowo się powiększają. Często kropki te posiadają żółtawą otoczkę. Nowe przyrosty są karłowate. Liście odpadają.

  Dawkowanie:
  1kropla/5litrów wody dziennie. Dozować najlepiej w pobliżu wylotu wody z filtra. W przypadku dużej ilości roślin należy odpowiednio zwiększyć dawkę nawozu

30 inne produkty w tej kategorii: