Kategorie

Informacje

Tylko online

Korzeń mangrowiec 1000g

Korzeń Mangrowiec 1000g

Nowy produkt

Korzenie Mangrowca to niewątpliwie jedne z najefektowniejszych naturalnych dekoracji jakie możemy umieścić w akwarium, terrarium lub w lesie w słoiku. Niepowtarzalne kształty każdego korzenia pozwalają stworzyć oryginalną i unikatową aranżację w dowolnym zbiorniku.

Więcej szczegółów

56,99 zł z VAT

 • Korzenie z naszej oferty są dedykowane do użytku terrarystyce oraz akwarystyce, dlatego w nawet pod wodą i w najbardziej wilgotnym wybiegu korzeń nie pleśnieje i nie rozkłada się. Korzenie z wrzosowisk są bezpieczne dla wszystkich gatunków zwierząt terrariowych i ryb. W przeciwieństwie do leśnych korzeni, są wolne od wszelkiego rodzaju pasożytów, bakterii, grzybów oraz wirusów, które stwarzają zagrożenie dla pupila.

  Korzenie nie wymagają dodatkowej obróbki np. gotowanie, wyparzanie, polewanie octem itp.

  W akwarium:
  Korzenie wpasują się w aranżacje Akwarium Naturalne. dedykowane są również do pielęgnic i klimatu czarnych wód. Korzenie szybko toną i nie wymagają wstępnego namaczania.

  W terrarium:
  Korzeń stanowi idealną formę podwyższenia w celu stworzenia wyspy ciepła dla Agamy i Gekonów pustynnych. W terrarium tropikalnym nadaje unikatowości i wpasuje się w podmokły klimat wybiegu.

  W lesie w słoiku:
  Naturalna ozdoba, jaką jest korzeń mangrowca z pewnością przypadną do gustu twórcom mikro ogrodu w szkle.

  Cena dotyczy kawałka o wadze 1000g.
  Należy przyjąć zakres błędu wynikający z naturalnej struktury korzenia +/- 15%


  Masz specjale życzenia, co do kształtu wielkości i ilości korzeni?
  Zadaj pytanie, dzwoń lub napisz w komentarzu do zamówienia.

3 inne produkty w tej kategorii: