Kategorie

Informacje

Tylko online

Zestaw narzędzi do pielęgnacji akwarium 6w1

ZESTAW NARZEDZI 6W1 BLACK

Nowy produkt

Zestaw przyborów do pielęgnacji akwarium, terrarium wyposażony w 6 elementów, czyli pęseta prosta i zakrzywiona, nożyczki proste, zakrzywione i wygięte w kształt litery „S” oraz sand flatter (szpatułka do podłoża). Zestaw jest doskonały do przesadzania, strzyżenia i podtrzymywania roślin podczas prac porządkowych oraz karmienia gadów i płazów.

Więcej szczegółów

139,99 zł z VAT

 • W zestawie:
  - pęseta prosta
  - pęseta zakrzywiona
  - nożyczki proste
  - nożyczki zakrzywione
  - nożyczki wygięte
  - Sand Flatter (szpatułka do podłoża)

  Całość zapakowana w czarne etui na przybory.

  Pęsety do akwarium i terrarium
  Pęseta umożliwia sadzenie i przytrzymywanie roślin, zmianę wystroju zbiornika, karmienie zwierząt żywym pokarmem, chwytanie owadów czy obsługę koralowców. Pęsety w zestawie są wyposażone w ząbki, dzięki czemu chwytanie nawet śliskich przedmiotów.

  Profesjonalne nożyczki
  Dzięki nożycom można bez trudu przyciąć rośliny umieszczone w akwarium, terrarium czy lesie w słoiku. Nożyczki są bardzo praktyczne w użytkowaniu i pozwalają na precyzyjne cięcie roślin bez uszkadzania ich liści lub korzeni. Są również bezpieczne dla ryb i innych zwierząt morskich, dzięki czemu można je stosować bez obaw o zdrowie mieszkańców akwarium.

  Sand Flatter, czyli równa powierzchnia w zbiorniku
  To przydatne narzędzie w formie szpatułki służy do wyrównywania powierzchni piasku w akwarium. Szpatułka przydaje się szczególnie wtedy, gdy piasek zaczyna tworzyć wgłębienia lub grudki, co może utrudniać ruch ryb lub prowadzić do zanieczyszczeń wody. Sand Flatter posiada dwustronne zakończenia ułatwiające wyrównywania piasku.

  Długość: od 25 do 32cm
  Kolor: czarny
  Materiał: stal nierdzewna

27 inne produkty w tej kategorii: