Kategorie

Informacje

Tylko online

Boyu Clean Service 5in1 - zestaw czyszczący i skrobak

BOYU AS-201

Nowy produkt

5 w 1! Wielofunkcyjny skrobak i czyścik do szyb akwarium oraz łopatka i szczotka do podłoża (odmulanie i czyszczenie piasku lub żwirku) i dodatkowo siatka na ryby. Wszystkie te funkcje są możliwe dzięki wymiennym końcówkom, wchodzącym w skład zestawu. Teleskopowa rurka pozwoli na obsługę średnich i dużych akwariów. Komplet ten posiada wszystko co jest potrzebne do czyszczenia akwarium i jego szyb.

Więcej szczegółów

48,99 zł z VAT

 • Zestaw 5 w 1 umożliwi Ci każdą pracę od A do Z w Twoim akwarium. Do pielęgnacji i czyszczenia zbiornika nie będziesz już potrzebować więcej akcesoriów.

  Wymienne końcówki w zestawie:
  - szczotka (czyścik) do "zdrapywania" glonów i osadów z szyb
  - żyletka do "zdrapywania" glonów
  - łopatka do wybierania glonów z piasku lub do wyjmowania żwirku
  - szczotka do piasku i żwirku przydatna podczas odmulania
  - siatka na ryby

  Do tego:
  Metalowe laminowane teleskopowe ramię z gumową rączką (dla lepszego uchwytu) i adapterem na wymienne końcówki.


  Więcej o końcówkach:
  - szczotka (czyścik) do "zdrapywania" glonów i osadów z szyb - jest obrotowa (możesz ją dowolnie przekręcać) oraz ruchoma względem rączki. Umożliwi Ci do dostanie się do każdego zakamarku akwarium.

  - żyletka do "zdrapywania" glonów - zwalczy najtrudniejszy do usunięcia glon

  - łopatka do wybierania glonów z piasku lub do wyjmowania żwirku - łopatka z sitkiem (przypominająca łopatkę do kociej kuwety, lecz o wiele mniejsza) umożliwi Ci wybranie glonów powstałych na piasku bez wybierania piasku z akwarium. Podobnie działa w żwirku do o maksymalnej średnicy 1mm. Większe kamyczki żwirku wybierz za pomocą łopatki opłucz w zlewie i wrzuć z powrotem do akwarium. Ta końcówka pozwoli Ci pozbyć się glonów z podłoża akwarium.

  - szczotka do podłoża - zapewnia dogłębne czyszczenie podłoża zbiornika podczas odmulania. końcówka jest obrotowa i ruchoma jak końcówka "czyścik".

  - siatka na ryby - trójkątna (abyś złapał rybę, która ucieka Ci do rogu akwarium) z mikro-siateczką, którą złapiesz nawet świeży narybek.


  Długość: 55cm - 85cm

25 inne produkty w tej kategorii: