Kategorie

Informacje

Tylko online

Repti-Zoo Repti Forceps - pęseta zagięta 25cm

RZ FR03 PĘSETA ZAGIĘT 25CM

Nowy produkt

Pęseta stanowi podstawowy sprzęt niezbędny podczas pielęgnacji zbiorników akwarystycznych jak i terrarystycznych. Dzięki pęsecie pielęgnacja roślin, karmienie zwierząt oraz prace porządkowe jeszcze nigdy nie były taka proste, przyjemne i fachowe.

Więcej szczegółów

20,49 zł z VAT

 • Do czego może się przydać?
  Doskonale sprawdzi się do sadzenia, przytrzymywania roślin. Odpowiednia pęseta jest niezastąpiona podczas zmian wystroju wewnątrz zbiornika, nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Pęseta to doskonałe narzędzie do karmienia gadów i płazów, idealnie sprawdza się do opieki nad jadowitymi czy trującymi pupilami oraz ułatwia prace porządkowe w wybiegach z agresywnymi, trującymi czy jadowitymi zwierzakami.

  Zalety:
  Długie i ergonomiczne, specjalnie wyprofilowane szczypce ułatwiają czynności i zapewniają odpowiednią odległość, aby zapobiec niepotrzebnemu stresowaniu pupila, podczas karmienia gadów czy płazów. Końcówki pęsety są wyposażone w ząbki, aby zapewnić dobry uchwyt żywego owada uniemożliwiając jego ucieczkę oraz ułatwiają przytrzymywanie ciężkich czy śliskich przedmiotów.

  Materiał:
  Pęseta wykonana jest z wysoko-polerowanego stopu metali nierdzewnych.

  Dane techniczne:
  Pęseta zagięta
  Długość : 25 cm

17 inne produkty w tej kategorii: