Kategorie

Informacje

Tylko online

Aquael LEDDY SLIM 36W Sunny D&N - oświetlenie LED

LEDDY SLIM 36W SUNNY D&N BIAŁY

Nowy produkt

LEDDY SLIM 36W SUNNY D&N to elegancka, nowoczesna lampa LED dla akwariów otwartych o długości 100-127cm. Dzięki funkcji Day & Night oferuje 3 tryby: DAY (pełne światło), DAYBREAK (50% jasności + niebieskie światło), NIGHT (poświata), gwarantując perfekcyjną iluminację dla Twojego zbiornika.

Więcej szczegółów

353,99 zł z VAT

 • Zalety Akwariów Otwartych i Odpowiednie Oświetlenie
  Akwaria otwarte, czyli te bez tradycyjnej pokrywy, zyskują coraz większą popularność dzięki ich atrakcyjnemu wyglądowi i korzystnemu wpływowi na mikroklimat pomieszczenia. Nawilżając powietrze, ułatwiają oddychanie, co jest szczególnie korzystne dla osób cierpiących na alergie lub problemy z układem oddechowym. Jednak akwaria otwarte wymagają odpowiedniego oświetlenia, które łączy walory estetyczne i użytkowe.

  Idealna Iluminacja i Wyjątkowy Wygląd
  Lampa LEDowa LEDDY SLIM 36W SUNNY D&N jest idealna do oświetlania słodkowodnych akwariów otwartych o długości od 100 do 127 cm. Starannie dobrane diody LED zapewniają doskonałe oświetlenie, gwarantując idealne warunki dla mieszkańców akwarium i tworząc wyjątkowy efekt wizualny. Jej płaski, futurystyczny kształt i modny, biały kolor doskonale komponują się z nowoczesnymi akwariami, a rozsuwane wsporniki umożliwiają instalację na zbiornikach o niestandardowych rozmiarach.

  Funkcja Day & Night
  Lampa LEDDY SLIM 36W SUNNY D&N jest wyposażona w funkcję Day & Night, oferującą trzy tryby pracy: DAY (najmocniejsze światło), DAYBREAK (obniżona moc oświetlenia do 50% plus światło niebieskie), i NIGHT (niebieska poświata). Te tryby umożliwiają obserwację akwarium w różnych warunkach świetlnych, tworząc przytulną atmosferę w pomieszczeniu. Zmiana trybu następuje po wyłączeniu i ponownym włączeniu lampy w ciągu 5 sekund. Automatyzacja tego procesu jest możliwa za pomocą nowoczesnego sterownika akwariowego SOCKET DUO.

  Doświadczenie i Jakość Polskiego Producenta
  Lampa LEDowa LEDDY SLIM 36W SUNNY D&N została zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce przez firmę Aquael. Ta renomowana firma, działająca od 1984 roku, dostarcza akwarystom produkty pełne dobrze zaprojektowanych rozwiązań. Wybierając LEDDY SLIM, wybierasz produkt stworzony z pasją, doświadczeniem i z myślą o potrzebach Twojego akwarium.

  Dane techniczne:
  - Moc: 36W
  - Strumień świetlny: 3250lm
  - Temperatura barwowa: 7000K
  - Długość akwarium: 100-127cm
  - Kolor: biały

28 inne produkty w tej kategorii: