Kategorie

Informacje

Tylko online

Aquael LEDDY SLIM 36W Plant 2.0 - oświetlenie LED

LEDDY SLIM 36W PLANT CZARNY 2.

Nowy produkt

LEDDY SLIM 36W PLANT doskonale oświetla roślinne zbiorniki o długości 100-127 cm, tworząc idealne warunki dla ich mieszkańców. Dzięki nowoczesnemu designowi i łatwemu montażowi, doskonale komponuje się z nowoczesnym wnętrzem.

Więcej szczegółów

358,50 zł z VAT

 • Odkryj popularność akwariów otwartych i ich korzyści
  Akwaria otwarte, to jest pozbawione tradycyjnej pokrywy, zyskują obecnie coraz większą popularność. Nic dziwnego – taki zbiornik ma bowiem nie tylko bardzo atrakcyjny wygląd, ale jednocześnie poprawia mikroklimat pomieszczenia, w którym się znajduje. Nawilżając powietrze, ułatwia oddychanie i działa dobroczynnie na oskrzela, co jest szczególnie odczuwalne zwłaszcza w przypadku alergików oraz osób cierpiących na rozmaite schorzenia układu oddechowego.

  Lampa ledowa LEDDY SLIM 36W PLANT - idealne oświetlenie dla akwariów otwartych
  Jeśli zdecydowałeś się na akwarium otwarte, konieczne jest zapewnienie mu odpowiedniego oświetlenia. W tym celu idealnym rozwiązaniem jest lampa ledowa LEDDY SLIM 36W PLANT.

  Doskonałe warunki dla roślinnych zbiorników otwartych
  Ta lampa została specjalnie zaprojektowana do oświetlania słodkowodnych roślinnych zbiorników otwartych o długości od 100 do 127 cm. Dzięki starannie dobranym diodom LED, zapewnia ona idealną iluminację akwarium, tworząc doskonałe warunki do życia dla jego mieszkańców oraz zapewniając wyjątkowy efekt wizualny.

  Innowacyjny design i doskonała iluminacja
  Lampa LEDDY SLIM 36W PLANT nie tylko spełnia swoje funkcje oświetleniowe, ale również wyróżnia się innowacyjnym designem. Jej płaski, futurystyczny kształt i modny, czarny kolor sprawiają, że doskonale komponuje się z nowoczesnymi zbiornikami akwariowymi i świetnie wygląda w każdym wnętrzu. Dzięki starannie dobranym diodom LED, lampa zapewnia również równomierne i efektywne oświetlenie, które sprzyja wzrostowi roślin i pozytywnie wpływa na estetykę akwarium.

  Dane techniczne:
  - Moc: 36W
  - Temperatura barowa: 9000K
  - Długość akwarium: 100-127cm
  - Kolor: czarny

28 inne produkty w tej kategorii: